Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baal'ın Cep Telefonu Aksesuarları Dükkanı

BaaL

Öne çıkan mesajlar

Lexius said:

Selam , note 2 için bir de sanırım lg nexus 4 olması lazım. onun için bişiler var mıdır acaba ?

ikisi için de yok malesef =/
ama ikisi için de 3 hafta içinde çok şık ürünler gelecek, o zaman kadar almamış olursanız hatırlatırım buradan :)

Goering said:

selam

spigen slim iphone 4s için fiyat nedir
veya
diger spigenler

Merhaba 4s için şuan sadece slim armor ve vapor var.
slim armor pati fiyatı 39tl + ücretsiz kargo + ücretsiz ekram filmi.

stimpak said:

Xperia Z için bişeyin var mı , kılıflar çogzelmiş üzülüyorum böyle kuru kuru kullanınca :(

Xperia Z için de çerçeve ve cüzdan şeklinde kılıflar gelecek.

kovboy said:

gg de fazla ürün çeşidi yok ip4 için ilgilenebilirim

Bekleriz :) Beğendiğiniz ürünü satın almadan buradan iletişime geçersek %10 indirim yapabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

KHaRoN said:

sector5 i cok begeniyordum ama BO edition cok kro. Baska seceneklerin var mi elinde?

su normal serideki gunmetal renginde olanlari dusunebilirim mesela.
http://a248.e.akamai.net/origin-cdn.volusion.com/netkf.zfnwt/v/vspfiles/photos/API5-1020-XXXX-5.jpg
vay anasını bildiğin badass yapmış iphone'u bile.
Sosyal ağlarda paylaş

iphone 4 ile element case vapour 5 kullanmistim ip5 almadan once.
alacaklarin dikkatine;

+cok iyi gorunuyordu
+cok saglamdi (komple 6061 aluminum)
+anodizasyonu cok iyiydi, oyle cizilme vs problemleri yoktu.

-Telefonun cekim gucunun anasini belliyordu.
-kenarlari cok keskindi, elde uzun sure tutmak, parmakla alttan desteklemek vs aci verici oluyordu. Oyun oynamak vs hayal mesela, ben hic oynamadigim icin sikinti yoktu gerci.
-arabada aux kablosu sikintisi oluyordu, cok ince jack lere sahip olmayan kablolarla kullanmak imkansiz.
-dock lie kullanmak imkansiz
-pantolon ceplerine cok iyi davranmiyor.
-ceket cebine cok iyi davranmiyor.
-agir
-ip4 cizilmiyordu ama ip5 in ici cizilebilir kullanirken, orjinal element case in icinde yastiklama yapiyordu telefonla vapor5 arasina, replicalarda bu yastiklama ya yok, ya da cok kotu. ip5 e cok iyi gelmeyebilir.

ip4 de eziyetlerine katlanamadim baska bi arkadasima verdim. o da kullanamadi.
ama sector5 in rengi hatrina tekrar bi sans veririm heralde. Arada degistiririm degisiklik olur. Zaten onlarca kilifim oldu. eksik kalmasin asdfa
Sosyal ağlarda paylaş

abi benim evde de aynı problem var, habire camdan sarkarak konuşmaktan belim ağrıyo, kışın da ekstra olarak zatüre oluyorum. s4 ün çekim gücü sanki biraz daha iyi gibiydi ilk zamanlar yatağımda bile telfonla konuşabiliyordum şimdi slim armor ile yine cam dibinde yaşıyorum...

tabi bunda aveanın da bok yemesi var, ablamda da s4 var turkcell ile apartmanın tam göbeğinde hiç bir camı vs. bulunmayan banyoda bile konuşabiliyor telefonla. aynı sırada ben cam dibinde telefonla konuşmaya çabalıyo oluyorum ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

vapor, sector 5, draco
yeni nesil olanlarda (benim sattığım) üst tarafta power buton'un yanında bir boşluk var (kharon'un koyduğu resimde de görülüyor) , o boşluk sinyal gücünü kesmemesi için düşünülmüş, çoğunda var.

hiç çekme problemi yaşamıyorum ben ama tabi hattım turkcell olup şehir merkezinde yaşadığım için etkisi nedir bilemiyorum tam olarak :>
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada gunmetal sector 5'in GG'de en ucuz fiyatı 119tl.
bende pati fiyatı 109tl. yarın stoğa girecek ilanları açar link veririm incelersiniz.

kargo ücreti çıkınca 6(altı)tl kar ile sattığımı da belirteyim.

(ithalat'a yeni girmiş olmanın heyecanı ile vergi işlerini becerememiş olmamın da etkisi var tabi ki)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...