Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

DoruK

Öne çıkan mesajlar

son 20 oyunumda ilk 15 dk da oyun kesinleşiyor. ya biz 16-2 falan yeniyoruz, ya da aynı sonuçla yeniliyorum.

zerre bir zevkim kalmadı. berbat eşleştirmeler, 3800 mmr olmama, level 100+ olmama rağmen tbd adamlarla, daha 30 oyununu bitirmemiş adamlarla eşleştiriliyorum.

solo giriyorum karşıma takım çıkıyor, testis geçen bir dota var aynı bizim hükümet gibi. ben lole geçiyorum, bay.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar rage atmışsınız lol fln bile denmiş, nihayetinde yazıyorum buraya.
İyi oynadığına inanan varsa eklesin Steam'den; Zealot

Zaten sürekli oynadığım 1-2 kişi var buradan. Takım olarak zevk alırız. Çok iyi sup oynarım, yalnız takım oyunu beceremeyecek yetolar hiç gelmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Zealotone said:

Bu kadar rage atmışsınız lol fln bile denmiş, nihayetinde yazıyorum buraya.
İyi oynadığına inanan varsa eklesin Steam'den; Zealot

Zaten sürekli oynadığım 1-2 kişi var buradan. Takım olarak zevk alırız. Çok iyi sup oynarım, yalnız takım oyunu beceremeyecek yetolar hiç gelmesin.

İşte sorun da burda başlıyor biz diyoruz ki illa party ile mi girmek zorundayız zevkli bir oyun için??
Sosyal ağlarda paylaş

siz illa party olarak girmek zorundasınız çünkü bayaa uyumsuz insanlarısnız. Ben tek girdiğimde de zevk alabiliyorum.

edit:bunu yazdım da biraz abarttığıma karar verdim. İlla ki abuk subuk adamlar geliyor, tek girince gelme ihtimali artıyor. Bunlara tahamülü olmayan tek girmesin harbiden.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

siz illa party olarak girmek zorundasınız çünkü bayaa uyumsuz insanlarısnız. Ben tek girdiğimde de zevk alabiliyorum.

edit:bunu yazdım da biraz abarttığıma karar verdim. İlla ki abuk subuk adamlar geliyor, tek girince gelme ihtimali artıyor. Bunlara tahamülü olmayan tek girmesin harbiden.

ahahah :D
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

AHHAHAHAHAAHAHAHHA

HAHAHAHAHAHAHAHA

HAHAHAHAHHAAHAHHAHAHAHAH

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

HAHAHAHAHAAHAHAHAAHAH

VOLVO CARPAR İŞTE BÖYLE ADAMI

HAHAHAAHAHAHAAHH

bi de arkadaş
godlike takıldığım oyunda
skeleton king ile 2-13 oynayan herifin neyiyle uyumlu olucam
ultisiyle carparsan herif 26 kere ölmüş lan

hahahah
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada tek girince o aptal adamların gelme sansı bu dandik sistem yüzünden oluyor işte

stack ve
low win accountlar
mmr sisteminin doğru calısmaması eski accountların low, yeni accountların high mmr olması vs..

support oynuyorsun diye low mmr ile başlatması
falan fişman
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

bu arada tek girince o aptal adamların gelme sansı bu dandik sistem yüzünden oluyor işte

stack ve
low win accountlar
mmr sisteminin doğru calısmaması eski accountların low, yeni accountların high mmr olması vs..

falan fişman

Abi zaten dikkat edersen akke'dir kuroky'dir bu support adamlar pub gamede solo girdikleri zaman hep carry alıyolar zaten :D
Sosyal ağlarda paylaş

ben rank geldiğinden beri çoğunlukta sup oynuyordum
cidden zevk alarak oynuyorum support
zorla falan değil

fakat değmiyor işte
herifler

pub atmaya başladım rankı bırakıp zaten sup falan da bıraktım
seçiyorum mid i
seçiyorum carryi

tasagımı yaya yaya takılıyorum şeyimde değil
Sosyal ağlarda paylaş

asdasd4441 said:

Flassh said:

stack ve
low win accountlar

falan fişman

Abi zaten dikkat edersen akke'dir kuroky'dir bu support adamlar pub gamede solo girdikleri zaman hep carry alıyolar zaten :D

Sen vitaminken kuroky avrupanın en ünlü carrysiydi
Sosyal ağlarda paylaş

dhoward said:

asdasd4441 said:

Flassh said:

stack ve
low win accountlar

falan fişman

Sen vitaminken kuroky avrupanın en ünlü carrysiydi

Hadi ya dahi kardeş öyle miymiş allah allah yav. Nedir bu milletteki başkalarını salak sanma huyu.
Sosyal ağlarda paylaş

unK said:

son 20 oyunumda ilk 15 dk da oyun kesinleşiyor. ya biz 16-2 falan yeniyoruz, ya da aynı sonuçla yeniliyorum.

zerre bir zevkim kalmadı.

Total biscuit blizzardın dotası işte tam bu yukarda söylenen şeyden dolayı hayvan gibi tutacak diyordu. Oyun genelde 15-20 dkda bitiyor, 30+ dkye falan uzadığında da o dakikaya kadar ortada oluyor team expdi objectivesdi hedeydi derken sistemi iyi oturtmuşlar diye anlatıyordu.

Bot lane feedleyen adam diğer 4 kişinin ağzına sıçmıyor işte önemli olan bu ve bu yüzden belli bir kitleyi direk çekicek diyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...