Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Player vs. Player Rewards Roadmap

yazuach

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

pvpde agzini kirdiklarinda basla aglamaya.

sdfsd öyle bi huyum yok ağa. warhammer'da on bin kez ölmüşümdür. yenilmek işin parçası. hele hele scale büyükse. zaten girdiğim server bile yenilmiş. açıyorum pastayı bizimkine ufacık dilimler. elin fransızı BENİM demiş resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Süper pvp dediğimiz şey karambole zerg değil.

Adam gibi pvp yapmak istiyorsan spvp gireceksin.

Eğer open world olsun ama duel atıp ufak çaplı kapışayım dersen obsidian sanctum gireceksin.

Eğer harita çok küçük daha büyük olsun dersen direk wvw girip zerglere hiç bulaşmayıp solo roam yapacaksın.

Eğer server için daha yararlı olayım zerg mantığında da eğleniyorum dersende yapacağın şey belli zaten. Ama zevk almak istiyorsan körü körüne gidip gördüğün ilk commanderın peşine takılmayacaksın. Önce serverının ts kanalına gireceksin. Ordan taktikleri takip edeceksin. Güzel bir wvw guildine gireceksin. 80 olmadan wvw girme hiç tavsiye etmiyorum zerre kadar zevk almazsın.

Spvp :

Obsidian Sanctum :

WvW Solo Roam :

WvW Zerg :

Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

healer açtım işte guardian heal atıyo buff atıyo?

http://i.imgur.com/tojie6S.jpg

insanların süper pvp dediği WvW bildiğin Warhammer 2.0 çıktı ya. hypeın gözü kör olsun.

Tier 1 bir serverda oynarsan WvW'de bulacağın tek şey ZergvsZergvsZerg. Hele Vizunah gibi server'a karşı yapabileceğin hiç bir şey yok.
Desolation Tier 1'deyken yaklaşık 2-3 ay boyunca her hafta Vizunah'yla oynamak zorunda kaldı salak matchmaking sistemi yüzünden. Adamlarla yaptığımız sıkıcı maçlar sonunda Desolation'ı WvW'de taşıyan nice guildler başka serverlara göç etti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...