Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kanuni eşcinsel mi?

ivan

Öne çıkan mesajlar

said:
Silthanas, 14 March 2003 23:24 tarihinde demiş ki:
tarihin 'daha' bilimsel olgulari konu edinmesini talep ediyorum =)

kanuninin escinsel olup olmamasi,acikcasi, hickimseyi zerre kadar ilgilendirmez, ilgilendirse de tarihin konusu olamaz..paparazzi denen populer kultur araci varken warken hele =)

polemige acik, carpitilmaya musait, sozlu atismalara neden olabiliecek konulardir bunlar.
[hline]dogan
Sosyal ağlarda paylaş

bu devirde büyük adam olmaktan da korkulur, iyi dedin arlooax.. :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ehü harbiden yaf, adam bilmem kac kanun cıkarmıs bilmem kaç milyon kilometrekare fethetmiş, biz tutmuşuz adamın cinsel tercihini tartısıyoruz :)

lezbiyendi kanuni, ben şahidim hatta kendi yazdıgı ünlü dizeler vardır :)

hastasıyım tatu'nun videokliplerine,
ecdad bizi gay ilan etmiş, gel kaynaş olalım gizlice...

divan edebiyatıdır siz anlamazsınız :P[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

poğaçaları ağzımdan fışkırtıyordun az daha kedi :lol:[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
BabacumMostors, 10 March 2003 00:54 tarihinde demiş ki:
bunların alayı böyleydi azizim...
kırmabir soydan da bu beklenirdi[hline]Isn't it funny? Let's try something else...

ulan konusturmayın beni
kendisi farklı bir soydan mıymış
eğer öyleyse bizim hakkımızda ileri geri konusmasın
:hrr: :yapma:
Sosyal ağlarda paylaş

Kırma soyla padişahların haremlerindeki rus ve ukraynalılardan olam çocuklar olduğunu söylüyor adam. :) ama padişahların portrelerine bir bakın hiç gavur tipi varmı.Türk adamın Türk oğlu olur annesinin memleketi önemli deyil.Hem bir iki padişah halktan evlenerek işi daha köklü hale getirmiş :)

[Bu mesaj TheSilver tarafından 21 May 2003 10:45 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj TheSilver tarafından 21 May 2003 10:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Üniversitedeki tarih hocam bunun o dönemde Fransızlar'ın uydurduğu bir yalan olduğnu söylüyor ve Osmanlı kayıtlarında Fransız elçilerinin Fransız Kralına böyle yalanlar uydurduklarını yazıyormuş amaç Fransız-Osm işlerini bitirmek.Kapitülasyonlar imzalanmadan önceymiş.[hline]So, boy , stant tall and embrace the fire of the legend...
Sosyal ağlarda paylaş

Her ne kadar utandırıcı olsa da kabul etmeliyiz ki Osmanlı padişahlarında oğlancı olan çok var. Bir kere 4. Murat kesinlikle eş cinseldi (giydiği kıyafeti gördüm zeki müreninkilerden beter) diğerleri hakkında birşey diyemem ama hareminde erkekler olanlar var sanırım.[hline]Est solarus oth mithas!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Karakurt, 23 May 2003 20:16 tarihinde demiş ki:
4. Murat kesinlikle eş cinseldi (giydiği kıyafeti gördüm zeki müreninkilerden beter)

eşcinsellerin göbeklerine fiyonk taktığını kim çıkardı ki?

yanlış bilmiyorsam eşcinsellerin neredeyse tamamı hemcinslerinden farksız giyiniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni'nin Hayat Hikayesini bir çok yazarın eLinden okudum ve Böyle bir Padişah'a Böyle bir şuçlama yapabildiğinize inanamıyorum.Kanuni Hem çok zeki hemde dinine bağlı bir padişahtı.!

böyle bir tartışmanın yapılması bile hata bence![hline]*!Anladım işi, sanat ALLAH'ı aramakmış / Marifet bu gerisi yalnız çelik çomakmış"
Necip Fazıl KISAKÜREK*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...