Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #4

AthleT

Öne çıkan mesajlar

42 koştuktan sonra 2-3 kilo arası kaybın olacak buyuk ihtimalle. profesyonel bir ekip tarafından potasyum sodyum takviyesi yapılması gerekebilir üstüne.

kaldı ki 4-5k kalori yakacaksın.

ona gore beslenme falan, pek akıl karı degil.

gel sen yarı marathona dön.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sporu biraz aksattım bide beslenmemi bozdum dışardan fastfooddu tantuniydi abarttım son dönemde, hemen göbek çıktı haliyle. Şimdi 45 dakka kardiyo yapıp aç kalsam 2 haftada eritirim göbeği, ama yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum 3.5 gram kas yapabildim anca ve onu da kaybederim diye korkuyorum =(((

Nasıl bi yol izlemeli? Normalde 5dk kardiyom var değişken tempolu, o da sırf ısınmak için. Onu 10-15 yapsam iyi midir?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Ben sporu biraz aksattım bide beslenmemi bozdum dışardan fastfooddu tantuniydi abarttım son dönemde, hemen göbek çıktı haliyle. Şimdi 45 dakka kardiyo yapıp aç kalsam 2 haftada eritirim göbeği, ama yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum 3.5 gram kas yapabildim anca ve onu da kaybederim diye korkuyorum =(((

Nasıl bi yol izlemeli? Normalde 5dk kardiyom var değişken tempolu, o da sırf ısınmak için. Onu 10-15 yapsam iyi midir?

5 dk kardiyo da teyzelerin esra ceyhan izleyip dışarı çıkıp 10 dk yürümesi gibi bişey olmuş abi =)

Çık bi 5-7 km arası koş gel bence, ben haftasonu sabahları sırf bunu yapıyorum. Salon günlerimde ise 30-40 dk kardio sonrası ağırlıklara geçiyorum.

Yanlış bilmiyosam fat burn dediğimiz olay intensive cardio ile oluyor, bu da 30. dakikadan sonra falan başlıyor yani o zamandan sonra kazanımların daha fazla. Kısa süreli cardiolardan efektif fat burn bekleme bence

saygılar, selamlar,
elma
Sosyal ağlarda paylaş

Dr. Öz yatmadan 3 saat önce bir şey yemeyin diyor
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=qL210_mo0fI#t=228
tabii bunu söylediği konu kilo vermek hakkında konuştuğu bir bölüm. Ben kilo almak istiyorum diyorsan ne olur bilmiyorum.

sanssizsansli said:

napak inanak mı beyler?
http://www.milliyet.com.tr/yatmadan-once-bir-seyler-lezzet-1719272/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...