Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #4

AthleT

Öne çıkan mesajlar

incdarkness said:

axedice said:

Yalnız şunu fark ettim ben normal çalışırken de negatifteki gibi yapıyorum hareketleri. Daha bi yaksın diye. Ara ara mı yapmak lazım sadece? Bunların en iyi kombinasyonu ne?

negatifte nefes boslugunun biraz ustune neutral da 3-4 cm ustune positifte 3-4 cm daha ustune gelicek sekilde
degdiriceksin hatta

Ne anlatiyorsun burada yahu ?

Neg poz olayini karistiriyorsun sanirim..

Incline decline flat o dedigin.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Yalnız şunu fark ettim ben normal çalışırken de negatifteki gibi yapıyorum hareketleri. Daha bi yaksın diye. Ara ara mı yapmak lazım sadece? Bunların en iyi kombinasyonu ne?

Bozma devam en iyisi. Belki arada yardimla cok daha agir negatif yapabilirsin, pozitifte yardimci sart tabi altinda kalma.
Sosyal ağlarda paylaş

hem 1.80 boyun var hem 75 kilosun hemde göbek yaptın ,kusura bakma ama ben buna gülerim , hatta çok pis güldüm.
Burdan yardım alamazsan http://forum.paticik.com/read.php?32,7471754

barbu said:

benim 1.80 75 kilo ama göbeğim var hayvan gibi. ben ne yapayım. bu sene çıktı göbek :(
Sosyal ağlarda paylaş

incdarkness said:

bugun negatifte 70 kilo yaptim lan guzel bi duygu idi

aha buradan baslamis sanirim yanlis anlasilma. sen burada decline bench press demissin sanirim, biz onu jaggerla beraber negatif kas grubu calistirma olarak anladik. en azindan ben boyle anladim.

cunku sana pm de de anlattigim gibi bench pressde belki sizler negatif pozitif diye bir genelleme yapmis oabilirsiniz ama o aciklama cok yetersiz kaliyor cunku pozitif dedigin anda hangi pozitif geliyor akla. cunku o benchler derece ayarli gogus icin omuz icin on omuz icin biceps icin vs.

sanirim yanlis anlasilma var.

genelde anlasilan, pozitif negatif calisma prensibi, anlattigim olay.
Sosyal ağlarda paylaş

jagd said:

hem 1.80 boyun var hem 75 kilosun hemde göbek yaptın ,kusura bakma ama ben buna gülerim , hatta çok pis güldüm.
Burdan yardım alamazsan http://forum.paticik.com/read.php?32,7471754

barbu said:

benim 1.80 75 kilo ama göbeğim var hayvan gibi. ben ne yapayım. bu sene çıktı göbek :(

Spora gidiyordum kilo almak için. 55 kiloydum bu boyda. Sporu bıraktım o ayarda yemeyi birakmadim. Üstüne sağlıksız beslenmeye dondü is ve göbek bağladım. Şimdi de dizde yan bağlar sakat spora gidemiyorum. Yoksa direk başlayacagim. Hatta su attığın seye bakıp ona göre ayarlayacağım. Atlama zıplamayi değiştirmek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

incdarkness said:

bugun negatifte 70 kilo yaptim lan guzel bi duygu idi

aha buradan baslamis sanirim yanlis anlasilma. sen burada decline bench press demissin sanirim, biz onu jaggerla beraber negatif kas grubu calistirma olarak anladik. en azindan ben boyle anladim.

cunku sana pm de de anlattigim gibi bench pressde belki sizler negatif pozitif diye bir genelleme yapmis oabilirsiniz ama o aciklama cok yetersiz kaliyor cunku pozitif dedigin anda hangi pozitif geliyor akla. cunku o benchler derece ayarli gogus icin omuz icin on omuz icin biceps icin vs.

sanirim yanlis anlasilma var.

genelde anlasilan, pozitif negatif calisma prensibi, anlattigim olay.

valla ben de negatif çalışma sistemi anladım yani yukarı dogru explosive aşşa dogru kontrollü, ama darkness decline bench demiş orda sanırım :D
ben de 3 hafta kadar negatif yapmıştım bu bulk dönemi güzel oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

abi hani steroid de bi yere kadar mantıklı da gene de kullanılmasını önermiyorum, bu synthol kullananlar tamamen gerizekalı, açık ve net söylüyorum yolda görsem suratlarına tükürür agızlarını yüzlerini kırarım bi daha spor yapamıycak hale getiririm, şu synthol kullanmak spora resmen hakaret ki igrencler
kodumun ezikleri...
Sosyal ağlarda paylaş

ctesiler gurur gunum. su gunde gidince spora super hissediyorum. 5. gun birde en agir gunlerden biri, oluyorum gidene kadar ama bitince yes yes!!

15 dakika kardiyo

omuz press 3 set 12 tekrar
one kaldirma arti yana acma 3 set 12 tekrar
shrug 3 set 12 tekrar

bench press 3 set 12 tekrar
fly bench 3 set 12 tekrar
incline 3x12
incline fly 3x12

pulldown 3x12
row 3x12
pullover 3x12

super 21 3x12
push down 3x12

20 dakika kardiyo

isigi gorup bitiriyorum.

genelde bunlari kombine calisiyorum.

omuz arti one yana acma oturarak ardi ardina
bench arti fly ve incline arti incline fly ardi ardina.
pulldown +row
super 21 +push down

shrug ve pullover tek.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...