Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

another day in paradise.

https://imagizer.imageshack.us/v2/243x619q90/819/3i45.png

aynı anda thresh ve kennen adc diyip lockluyor. sonra adam vayne alıyor. ben adcyim kennen sen topa git derken gareni locklayıp MİDDDD diyorum. arkasından ashe reis çıkıyor,sonra thresh ve vayne swaplıyor.. ve işte takımımız
Sosyal ağlarda paylaş

team builder ın ranked a gelmesi gerekli bence.

kaç haftadır tb ile oynuyordum bir random deneyeyim dedim 2 top 2 mid gitti takım.

ranked da şampiyon seçmeden sadece yanında mesela top lane girenin top simgesi vs. olsa iyi olur. daha oyuna girmeden pick ekranında kaybediliyor bazı oyunlar bu sebepten dolayı.
Sosyal ağlarda paylaş

cl9 - tsm maçı var birazdan, dünya kupası finalinden daha heyecanlı.

HakkiYendi said:

peki ranked maçta 2 tane leesin görmek istiyor muyuz? hayır

herşey aynı olacak yine blind pick vs. olmayacak ranked yerinde kalacak sadece herkesin lane i belirli bir biçimde girecek.

örneğin

hakkiyendi - j
certhas - t
x - b
x - bs
x - m

gibi.

bu sayede pick savaşları önlenecek, aksi takdirde başka lane yokmuş gibi herkes mid ve top a saldırmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

HakkiYendi said:

another day in paradise.

https://imagizer.imageshack.us/v2/243x619q90/819/3i45.png

aynı anda thresh ve kennen adc diyip lockluyor. sonra adam vayne alıyor. ben adcyim kennen sen topa git derken gareni locklayıp MİDDDD diyorum. arkasından ashe reis çıkıyor,sonra thresh ve vayne swaplıyor.. ve işte takımımız

evet çünkü garen mid çok mantıklı bir seçim, hepi topu speed boostu olan + regleyip turret altında kalabilecek bir champin full nuke gidecek mid karşısına gitmesi çok mantıklı lan.

bunu daha önce neden düşünmedik biz, hayır herşeyi geçtim poke skilli bile yok champte.

ancak karşıdaki mid salaksa şu işe yarayabilir ki sanırım oyundakiler bu durumda.

/rekt
Sosyal ağlarda paylaş

Garen,Riven,Fiora Mid > All ap.

Bugun bi ap trist oynadım : D karşıdma oriana vardı. 1 2 taktik ve ölümden sonra adamın oynayış tarzını çözdüm her geldiğinde tek komboyla öldürdüm. :D oyun sonu 1057 ap civarı bir şey vardı 2k sadece ulti vuruyordu. Zıplama 1k Dot 1k Ulti 2k Dfg ile Artık gelene geçene tek atıyom maryo gibi zıplıyom ordan oraya. AP trist çok zevkli ya O tekleme keyfi yokmu üf : D
Sosyal ağlarda paylaş

harbiden çok salakça bir şey hiç güzel değil. ilk ikisini kazandımda 5. seviye aslında Bd ile cok rahat yapılabilir. Fiora alıcan Damage + attack speed cık alırsın oyunu.Da çok lamer işi gerçekten bu bot oyunu. Acaba 3undende victory alınca bir şey gelcek mi sırf bütün merakım o. O yüzden oynuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...