Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...

PS3'lere PS4 gamepad'i takabiliyor muyuz ya? ya da Logitech gamepad felan? Eski PS3 gamepad'i sticklerinin dokusu yapışkan hale gelmiş ve rasgele komutlar veriyor. çok az kullandığım alet yerinde dururken bu hale geldi. yaygın da sorunmuş anladığım kadarıyla, ama piyasada PS3 gamepad satılmıyor artık.

Bone tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ds4'ü kullanabiliyorsun ancak, bazı oyunlarda bazı tuşları algılamıyordu.

ayrıca;

home tuşu kullanamıyorsun, titreşim özelliği çalışmıyor ve sixaxis de çalışmıyordu.

sonradan düzelttiler mi bilmiyorum ama seninki gibi benim ds3 de bildiğin gres yağı sürülmüş gibi hal aldığından bende vaktin ds4ü kullanmak zorunda kalmıştım.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...

Nisan ayında gönderdiğimiz bildirimin ardından PlayStation Plus abonelikleri için fiyat değişikliğine devam edeceğimizi size bildirmek isteriz. 29 Ekim 2020'den itibaren piyasa koşullarından dolayı Türkiye için PlayStation Plus aboneliklerinin fiyatları artacak.

• PlayStation Plus 12 aylık yinelenen ödeme planı 240.00 TL’ye yükselecek

• PlayStation Plus 3 aylık yinelenen ödeme planı 100.00 TL’ye yükselecek

• PlayStation Plus 1 aylık yinelenen ödeme planı 40.00 TL’ye yükselecek

Yeni fiyatlar 29 Ekim 2020 tarihinde yürürlüğe girecek.

Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...

plus aldığında o ay çıkmış oyunları kendi kütüphanene ekleme hakkını elde ediyorsun.

sonra üyeliğin devam ettiği sürece eklediğin oyunları oynayabiliyorsun.

eğer plus üyeliğin biterse, eklediğin oyunlara erişimin kapanıyor, üyeliğini devam ettirdiğinde daha önce eklediğin plus oyunları yine oynanabilir oluyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...