Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

2010 lara kadar kutulu alıyordum. Şimdi switch hariç almıyorum.

2005 yılında aldığım wow kutusu [orç versiyon] hala saklı duruyor. Kitapçığı falan var baya ciddi oturup yazmışlar mini cep kitabı gibi. Geçen açıp baktım iyi nostalji oluyor. Sonrasında tbc ve Wotlk almışım kutulu onlarda 20 sayfalı dandik fasikül çıkmış mesela. Meh.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

hiç collector's edition'ım olmadı. ilk hangi oyuna kısmet olucak bakalım.

gerçi laurelin mi biri yazmıştı bizim gümrükçüler makasla giriyormuş kutuya falan diye (facepalm)

eskiden standart kutuya bile giriyolardı. yurtdışından kendin getirmedikçe garantisi yok
Sosyal ağlarda paylaş

oturduğumuz yerde jenaratör var. elektrik gidiyor sonra jenaratör devreye giriyor sonra elektrik gelince jenaratör devreden çıkıyor kafasıyla makine ister istemez 10-15 dk içinde 3 defa açılıp kapanıyor. derdim o arada makine kapanmasın, ben elle kapatim. zarar görmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

Yine bende olan oyunları veriyorlar vay arkadaş. Şu kumandaya ekran koyacaklarına elgato stream zımbırtısı gibi tuşlar koysa arkasında ekran olsa biz png ile editleyebilsek gerek yayın yaparken iş görse gerek oyunlarda daha custom bir tuş takımı sunmasını sağlasa bence daha iyi olur.

Sosyal ağlarda paylaş

AC Odyssey: 160 TL - PC'de oynayacağım için ilgilenmiyorum,

Spider-Man: 180 TL - release'de oynadım bitirdim, DLC'leri de temizledim, 

A Way Out: 84 TL

Shadow of the Tomb Raider: 180 TL - PC'de oynayacağım için ilgilenmiyorum,

Bloodborne GOTY Edition: 85 TL - Alıcam, oynamamıştım,

Spyro + Crash Remastered: 220 TL - Kesin alıcam, ikisi de PS1'de en çok oynadığım oyunlardı,

Detroit: 135 TL - Alıcam,

Last of Us Remastered: 64 TL - O kadar iyi bir oyun ki PS 5'de de remastered yapsalar alırım, bitirmiştim zaten ama Remastered bu fiyata alınır,

GOW, RDR2 falan girmemiş indirime. GOW'u yeni bitirdim zaten, RDR2 de bu fiyata almam. Horizon, Uncharted 4 gibi oyunlar gene uygun fiyatlarda 65 - 85 arası oynamamışlar varsa.

-Deno- tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...