Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

https://store.playstation.com/#!/en-gb/reward_game/playstationplus-membership-15-months-for-the-price-of-12/cid=IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUB15FOR12

Zam gelmemiş 12 ay fiyatına 15 ay PS+ üyeliği. (Link GB accountlar için)

CDkeys.com üzerindeki %5'lik indirim ile birlikte ~170 TL'ye geldi, iyi kampanya, değerlendirin derim.
Sosyal ağlarda paylaş

bir sorum var dostlar. şimdi ben 6 ay kadar arabistan'da olacağım. e otel odasında her akşam kafayı yememek adına bir ps4 alıyım diyorum ama soru işaretleri var kafamda. tr'den alsam burda online kullanabilir miyim? (2. el almayı düşünüyorum böyle bir imkan olursa) online oyun alabilir miyim store'dan yada plus üyesi olabilir miyim mesela?

var mı bi fikri olan?
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

bir sorum var dostlar. şimdi ben 6 ay kadar arabistan'da olacağım. e otel odasında her akşam kafayı yememek adına bir ps4 alıyım diyorum ama soru işaretleri var kafamda. tr'den alsam burda online kullanabilir miyim? (2. el almayı düşünüyorum böyle bir imkan olursa) online oyun alabilir miyim store'dan yada plus üyesi olabilir miyim mesela?

var mı bi fikri olan?

pacozluk yapma git bi jarirden ikinci el fiyatina pro1tb al
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

mokoko said:

var mı bi fikri olan?

pacozluk yapma git bi jarirden ikinci el fiyatina pro1tb al

abi orasi oylede sirf burda kullanmaya alicam. Dondugumde saticam niyetim yok evde kullanmaya. O yuzden tr den ikinci el almak daha mantikli geliyo. Bide pro ya hic ihtiyacim yok ztn oteldeki tv oyle cok ozellikli bisi degil. Alip oynayamadigim exc oyunlari oynamayi dusunuyorum genel olarak. pro lar 1700 sar su anda burda. Gerek yok yani

Gangren said:

Oynayabilirsin.

Aldığın cihaz ile PS+ üyeliğinin ülke sınırlaması yok.

Eyw bilgi icin tr den 2. El bitane cozup ps3 zamanindan kalma psn ile akabilirum oylryde ortamlara degil mi :D

Laurelin said:

satiyim ben cow of duty bundle 1tb slim :p

kac para istiyosun konusalim bi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...