Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

dun aldim bitane, cok da guzel calisiyor, misler gibi fifa 14 umu de atiyorum. Ustelik amerikan shopta oyunlar 60$ digital downloadlu, o yuzden problem olmuyor.

Eger almak istiyorsaniz ve arada kaldiysaniz alin derim, alet cidden guzel, yeni sixaxis cok hosuma gitti, konsolun kendisi de cok guzel, o berbat ps3 dezaynindan cok uzak.
Sosyal ağlarda paylaş

NBA 2k14'e yeni girdim simdi, inanamiyorum cidden, gameplay'i bilmiyorum ama demoya girdi, 20 dkdir bilgisayarin kendisiyle oynamasini izliyorum, cok guzel yapmislar yeminlen.

PS4'u ben de daha cok herkes alacak diye aldim. Xboxumdan cok memnun olsam da kimsede yoktu cons disinda, o da haftada 1 pad kirdigi icin oyun oynayamiyorduk.

Bi de sixaxise pil almaya gerek yok, o guzel.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

dun aldim bitane, cok da guzel calisiyor, misler gibi fifa 14 umu de atiyorum. Ustelik amerikan shopta oyunlar 60$ digital downloadlu, o yuzden problem olmuyor.

Eger almak istiyorsaniz ve arada kaldiysaniz alin derim, alet cidden guzel, yeni sixaxis cok hosuma gitti, konsolun kendisi de cok guzel, o berbat ps3 dezaynindan cok uzak.

Nereden alıyorsunuz Azmodayı
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

benim arkadastan alan sayısı 8 filan oldu heralde :) pati tamamen ps4 oldu, bir de güzel bir kardeşlik zinciri kurdukmu tamamdır.

bende amerikan express kart var us üzerinden alabiliyorum oyun.

ps store uzerinden sadece american express'le mi alabiliyoruz ki? cikartayim evetse makine gelene kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...