Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rust

ersagun

Öne çıkan mesajlar

Bizim oynadığımız server gayet güzel zaten popülasyonu da bayağı yüksek olduğu için harika diyebilirim. Onun dışında 1-2 tane hacker ile karşılaştık hatta gidip adamın evini raidlemeye çalıştık. Sonucu kötü oldu sonra ban yedi admin izliyormuş bu adamı. Az adam olan serverlar da oynamak şahsen bana pek zevk vermiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

darkageman said:

Bizim oynadığımız server gayet güzel zaten popülasyonu da bayağı yüksek olduğu için harika diyebilirim. Onun dışında 1-2 tane hacker ile karşılaştık hatta gidip adamın evini raidlemeye çalıştık. Sonucu kötü oldu sonra ban yedi admin izliyormuş bu adamı. Az adam olan serverlar da oynamak şahsen bana pek zevk vermiyor.

kaliteli server derken rustopia türevlerinden bahsediyorum. o adminin arkadaşı hile yapsa örnek veriyorum banlar mı sanmıyorum ama büyük serverlar bu işten para kazanıyor örn: rustafied. o yüzden riske etmezler öyle şeyleri. siz bilirsiniz yine tabi, ben tr serverlarında yaşadıklarımı kimse yaşasın istemiyorum bir daha ondan konuşuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

cagrus said:

oynadı falan tr serverında oynayanlara tekrardan geçmişler olsun.

istisnasız tüm tr serverlarında adminler abusenin dibine vuruyor, daha serverın başlangıcında tüm itemler ekleniyor kutulara konuluyor adminin arkadaşlarının evinde ve öyle tüm oyuncular alınıyor servera. level falan zaten sonradan değiştiriliyordur kesinlikle eskiden bpler öğrenilirdi en baştan. eğer admin evi raidlerseniz (raidleyebilirseniz, içi genellikle abuseden kaynaklı armored oluyor hep, ve genelde asıl evleri buzulların üzerinde oluyor) insta ban yiyebiliyorsunuz :)

zaten oyunda 1100 küsür saatim olmuş, şu anki rust zaten rust değil, xp sistemiyle battı, xbow pipe bow nerfleriyle yok oldu.

eğer pati falan olarak oynamak isterseniz bu perşembe bp sistemi geri gelebilir, takılabiliriz.

cagrus kesinlikle haklısın. Bir serverda oynarken biriyle tanıştım. Gayet casual player gibi takılıyordu. Admin olduğunu bana 1-2 gün sonra söyledi. Ben kesinlikle diğer sunuculardaki gibi adminler gibi hile hurdaya bulaşmam herkes eşit filan diye konuştu. Neyse gerçekten öyle kastık base çektik, beraber farma gidiyoruz devamlı beraber geliştirdik kalemizi. Bir gün raide gittik, aceleci davranıyordu herkes. Biraz eksik malzemeyle gittik duvarları filan aştık ama kaleye girerken fail olduk. Sonra malzeme yok zaten lootumuza yanaşamadık. Bizim adminin gözü döndü basacam roketleri her tarafı 0 lacam filan :). Ertesi gün gireyim dedim, sunucu çökmüş. Consol server hakkında fazla bilgisi yoktu, herhalde item basacağım derken serverı patlattı. Sonrada bir daha açmadı zaten :).

Kimse hayrına zaten sunucu açmaz. Uo gibi scripter olayım world builder olayım gibi olaylar yok ki ego kasmak için uğraşsın. Adamın amacı zaten sunucuya 40-50 kişi çekip onları avlamak. Kısaca siz oyunda sadece bir piyon oluyorsunuz. Diğer piyonlar arasında çekişme yaşarsınız ama Veziri yenemezsiniz >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Oyunun kötü olduğunu düşünmüyorum. Developerlar çok aktif ve her hafta detaylı bilgilendirmeler yapılıyor.

Oyun cidden hard-core bir oyun. Takım oyunun önemi büyük fakat solo oynayanlar içinde taktikler mevcut. Oyunun sizin için iyi yada kötü olması beklentinize göre değişecektir. Bana göre oyunun mantalitesi mükemmel.

Optimizasyon sorunları halen daha mevcut malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...
Beyler iki kişiyiz. Oyuna günde 1-2 saat anca girebiliyoruz , hal böyle olunca rust oynamak mantıksız oluyor. Eğer kurulu bir düzeniniz varsa ve bizede 2 yatak atarsanız her girdiğimizde ekip oyununa cevap verebilecek düzeydeyiz. Uyumlu ve geçinmesi kolay bir çiftiz, fazladan adama ihtiyacınız varsa görüşelim. Pişman olmazsınız. Fazlasıyla tatmin olursunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...