Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

Geçen lig poison trapper olarak başlayıp neredeyse sıfır uğraşla herşeyi keserken bi noktada gameplayden bayıp bırakmıştım. Bu lig de tam tersini yapmayı düşünüyorum, tamamen non meta bült yapıp hiç bişeyi kesemediğim için bırakmak asd.

Şöyle doryani's fist conduit battlemage's cry kombosu yapsam ama daha çılas bile yok kafamda, heralde düz elementalist en iyisi olur gibi. Accuracye gerek yok, elementalist base shock + manayla shock effect scalelamak mümkün falan. E doryaninin yavaş attack speedi de conduit in cast speed trigger cooldown una çok uygun derken biraz poblansa bence kağıt üzerinde çok iyi görünüp saç baş yolduran bi bült çıkartabilirim kendime güveniyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

On 19.08.2022 at 09:10, Goering dedi ki:

ben bu sefer Venom Gyre başlayacağım gibi

Gizli içeriği göster

blackmamba= deadeye venom gyre basladim

leveling cok kolay degildi, en zor lvl'lanan class'lardan bence. acilmasi icin 3. lab'i bitirmek lazim - tailwind fln veriyor. lvl 72 oldum (ztn lab3 = lvl 69 yaziyordu)

levellarken:

1) splitting steel 

2) spectral helix

yeni yeni toparliyorum, sevmezsem Lightning strike roll'larim - bundan geciliyor...

venom gyre tam olarak lvl 70 gibi geciliyor - su an ideal build'dan uzagim 5L yapamadim ? 

simdilik: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/kertenkel/characters?characterName=VenomKalan

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Normalde reddit ağlama duvarı olurdu bu defa forum da aynı şekle dönmüş what we are working on postu 70 sayfayı geçmiş millet yardırmış falan. Archnemesis moblar saçma sapan durumda bu adamlar neden mekaniği olmayan mobları pinnacle bossuymuş gibi olsun diye kasıyorlar gerçekten mantık yürütmek zor. talisman 2.0 oldu bu iş.

Muhtemelen chris dizayn etti o ligi tıpkı talismanda olduğu gibi 10 yıl sonra silerler ya da kabul edilebilir duruma gelir sdf. Tune edilmesi de çok zor 500 tip mob var hepsinin farklı skilleri var. Flicker atan x moba hasted, still-infused combosu geldi mi uber tank buildin yoksa passla geç manasız onunla uğraşmak ölme riskinde çok yüksek falan. Hayır tank isen 5 dk uğraşıyorsun çöp loot için aşırı manasız.

Böyle sıkıcı lig mekaniği olunca da 2 hafta grand fix patch bekleyesi de gelmiyor insanın. Ama bu lig erken gelir muhtemelen streamerlar dahil herkes yardırmakta. eyyorumlamam buğaddar.

Sosyal ağlarda paylaş

On 19.08.2022 at 15:52, deadwoll dedi ki:

Bu lig oynamamak nasil olur acaba? Oynamadigim her lig cok eglenceli cikiyor icimde ukte kaliyor (bkz harvest ve synthesis). Insan gibi de oynamiyorum bir de, her lig 200 250 saatten fazla zaman gomuyorum oyuna. Is guc arasinda baska hic bir seye vakit ayiramiyorum sonra. 

Oynamamaya karar vererek ne iyi etmişim sldkfjgl

Sosyal ağlarda paylaş

@deadwoll geldi bu sefer, fire trap için 25-30% gibi single target dps azalmış

başka nerf görmedim sert

RF oynayan da baya var yine ama bu lig loot baya kötü, chaos bile nadir düşüyor

3 divine düşürebildim. ilk posttan sonra çok iyi roll'lu "the covenant" düşürdüm. 4 divine'a sattım - lvl 89'a kadar taşıdı

bir de 6-man party aşırı nerflemişler loot olarak - bir de zırt pırt ölüyorsun. (ben baya rando- oynuyordum)

party buff'ları bir şekilde nerflenmiş anladığım...

//

divine 130C falandı (90C'den arttı) bugün belki 140C olmuştur, exalt 10C

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...