Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

[3.18] Odif's Build Guides for Newbies: Wintertide-Vortex Inquisitor

oynuyorum, baya net lvl'laması fln da

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/3225890/page/1

public party ile lvl'ladım, gear fln da çekmeden. genelde x200 / x4 kişilik RANDOM

dmg az olsa bile asla yatmadım. 3L  lvl60'a geldim...

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

@deadwoll evet yazdigin her sey gecerli abi : )

85 oldum, simdi iyi scale'lememeye basladi...

bir de ben INQ oynuyorum ama Wintertide Brand oynayan 99.9% Occultist ? 

bakalim ne zaman pes edecegim...

yine de league starter olarak Light&LS trapper'dan vs. iyi

burdan nereye evrilirim diye dusunuyorum...

en kolay herhalde ICE NOVA...

tavsiye ? https://poe.ninja/challenge/builds/char/RolpondoIII/RolpondoIII_IceGuy?i=9&search=class%3DInquisitor%26skill%3DIce-Nova

Sosyal ağlarda paylaş

Abi o zaman da yeni ligin iyi starterıyla ve metasıyla başlayacaksın, olmadı döneceksin falan. Yani gerçekten fark ettiriyor. Ben de böyle çok atıp tutuyorum fantastik kuntastik bült yapacağım diye ama şu anda poison trapper oynuyorum, 15c bütçeyle shaper rahat kesiliyor. Eminim daha iyi bi oyuncu yeni uber bossları da yapar.

Biraz tabi oyundan beklentine bakar, benim bu lig isteğim über bosslardan en az bi tanesini kesebilmek mesela. Ama sırf bült yapmanın heyecanı için oynuyorsam işte challengedır lig mekaniğidir bosstur hiç bi önemi yoksa, ancak o zaman non-meta oynanır. Aksi halde aynı yatırımla biyerlere varmak eziyet çünkü.

Sosyal ağlarda paylaş

ben lig mekanigi icin oynuyorum - `mapper` oynuyorum, boss ve uber^uber hic ilgimi cekmedi.

yani 3-4 lig önceki "the one with nothing - cyclone" vs. tarzı über juiced build sevmiyorum.

trapper / elementalist / cyclone / reave --> şu ana kadar lvl'e 90-95 taşıdıklarım.

bir de 2-3 lig önce 20 ex vs. ilk 2 haftada vardı. x2 Inspired Learning'li falan bült oynadım, onların "broken"lığı hoşuma gitti çok : )))))

hep guide takip etmiştim, az biraz guide'dan koparak - milletin build'ını snipe'layarak ne yapabilirim görmek istedim ? 

Sosyal ağlarda paylaş

Kesen tie yalnız unbeatable speed runner adam poe god. İlk işi de değil daha önce de low level kesmişti.

Zamanında iyi ta.ak geçiyordu diğer speed runnerlarla birisi world best speed run to x diye video koyuyordu eleman önceden çektiği videoları yüklüyordu anında ahashdhas

ad3m tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Baya kullanılıyor, herkes sentinel rewardları attıracak şekilde specleyip recombinatorla item craftlama peşinde. Income olarak da fena para getirmiyormuş aslında, bi noktadan sonra takır takır currency atmaya başladı ama ritual ya da delve gibi dar alanlarda çok zorluyor bi noktadan sonra. Zaten kendisi zorlu lig mekaniklerinde ya da endgamede kullanabilmek için çok tanky olmak lazım.

Sosyal ağlarda paylaş

lig mekanik, currency atlas ile iyi çalışıyor.

shrine ve altar + heist buff'layıp diğer uzun süren her şeyi disable etmek lazım...

herkes currency basıyor (benim dışımda)

Spoiler

hatta shrine buff'larını abartmak da çılgın iyi oluyormuş:

https://poe.ninja/challenge/builds/char/inunyanko/Inu_Senti_Inq?i=0&search=class%3DInquisitor%26item%3DThe-Gull%26skill%3DPurifying-Flame

yeni headhunter demişler hep

Sosyal ağlarda paylaş

Ben 3 blueprint'ten eğer şanssızsam 2 ex ciro yapıyorum (prime ya da secondary regrading lens düşüyor en kötü bir tane). 90c civarı maliyeti var, 20dk falan sürüyor sanırım ikisini tamamlamak. Saatte 780c yapar. 4ex'ten biraz fazla saatlik kar. Blueprintlerle markları tft'den bulk alıyorum.

Şimdiye kadar 3 tane para eden gem düştü (4ex+), bir de stacked decklerden the demon düştü. Sırf contract + blueprint dönerken 93-95'i de kastım sdf. Hedef ashes of the stars, 45-46ex daha biriktirmem lazım :<

Sosyal ağlarda paylaş

Yaptım ya sdf 90 all res, 75 chaos, 71k armor, %20 less fire damaga taken oldu. Divine Shield + Aegis'ten 2.5k falan energy shield recover ediyorum her block'ta (4k hp, 2k es var). Block da glancing blow'la %75 attack - %75 spell. Şu an Tüm resistler 200'e yakın, gear'dan resist'i azaltıp hp + hp regen + damage'le değiştiricem.

4-5 tane map yaptım, irl Bill Gates'le aramda nasıl bir fark varsa karakterin mageblood'lu haliyle mageblood'suz hali arasında o kadar fark var lol.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...