Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

Onu bunu bilmem Elementalistin Shaper of Flames ascendancy node böyle çıkarsa ligin %50 si elementalist divine ire/fireball veya bilimum ignite proliferation build oynayacak.

Kısaca noobsanız damage overtime / all fire gem level / cast speed vb ihtiyaç duyan casterlardan uzak durun.

ad3m tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

necro ile ne güzel güle oynaya ufaklıklara dövdüre dövdüre ilerliyordum ama çok sıkıcı olduğu için ve iyi de currency kastıktan sonra deadeye ice shot açayım dedim.90 a kadar sorunsuz geldim ama t14 den sonra zorlamaya başladı,özellikle boss lar can sıkıyor ? fazla hp ye odaklanmıştım biraz değişikliğe gittim atağı ve evasion u arttırdım.map temizlemek için iyi oldu aslında ama sirusu imkanı yok kesemem .bu şekilde çok hızlı currency kasıp bi molten strike build ile sirusa tek atmak en iyisi sanırım

Esnaf tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

İlk defa bu sezon SRS build yaptım. Yetemez diye düşünüyordum ama tam tersi. Oynadığım en dengeli buildlerden birisi oldu. Neredeyse tüm içeriği bitirdim sayılır. Bir kaç achivement tamamlayıp sonraki ligi beklerim artık.

Farmville içeriğini tekrar koymuşlar bu ligde. Onu dışarıda bırakırsak oldukça eğlendiğim bir lig oluyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...