Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

%30lar gayet iyi ya, çok zor metamorph falan yapmıyorsan sıkıntı olmaması lazım.

Ben önceki lig CI gittim, bu lig %90la oynuyorum. Cidden büyük rahatlık.

AG itemlarını ne yazık ki göremiyorsun, o yüzden tüm itemları aynı anda vermek faydalı oluyor. Yani pahalı bişi vermediysen (10c+) baştan tüm setini diz, resistleri dengeli olsun ve MUTLAKA chaos resisti olsun, en çok o öldürüyor. Hatta tavsiyem chaos + ele resistli ve %life regenli bi elder chest olsun illa ki, life ı diğer slotlardan da verirsin. Paran varsa kıral tabii ki kingmaker, onu da direk satın alma the soul kart setini toplayıp şurdaki vendor recipele kingmakera çevir

https://pathofexile.gamepedia.com/Kingmaker

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

Şu replica uniqueler güzelmiş. Self cast buffı ne ki acep Discharge benim en sevdiğim spellerden birisi. Rare bowdaki t2 fire damage implicit yine saçma sapan itemlar göreceğimizin açılışı olmuş.

Güzel bir değişiklik varsa belki self cast takılırım yeni ligde. Lig mekaniği de içerik olarak rpg oyunlarda en sevdiğim şeylerden birisi fakat poe dünyasında bayar gibi geldi bilemedim.

Ayrıca spacer.png

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Necro Offeringler %50'ye nerflenmiş

Assassin critler nerflenmiş

Glancing blows blok miktarı %50'den %35 e nerflenmiş (life / es recovery on block özellikle anılıyor lel)

DIVINE FLESH SADECE 5 MAX CHAOZ REZ VERİYOR ARTIK Q_Q

Ball lightning minerlar nerflenmiş

Yeni gelen imba bi spectre vardı tüm spectre bültlerin kullandığı onu da nerflemişler

Crit ve aura cluster nodeları yine nerflenmiş

Vitality, precision ve claritynin watchers eye modlarını beleşe kimseye bonus gelmesin diye nerflemişler asdasd

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...