Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

Stash tabs. Must hatta oynayacaksan. Diğer her şey kozmetik. İndirime giriyor stash tab'ler onlara bakarsın.

Map'leri koyacağın stash tab, currency'leri koyacağın önemli.

Trade yapmak için premium stash tab koyabilirsin yoksa satışı chat üzerinden yaparsın ki büyük çiledir ?

Mühim olanlar bunlar. Zaten oyunun verdiği stash tab ciddi grind'a başladığında yetmiyor, yetemiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Sturgian dedi ki:

Shop'dan satın alınacak bir şey var mı, işe yarar bir şey yani?

Must şeyler denildiği gibi;

1 numara Currency stash tab. bu olmadan oyunu oynamak cidden aşırı zor.

2 numara en az 1 tane premium tab, bu tabe koyduğuın itemlara fiyat belirleyebiliyorsun ve trade sitesinde otomatik görünüyor. Trading işini süper kolaylaştırıyor.

3 numara Map tab. Bunu ben de henüz almadım. Aşırı lazım değil ama kolaylık yapar yine. Lakin olmasa da olur.

Tab'ler eskiden baya %50-60 falan indirime giriyordu, hala giriyor mu bilmiyorum, ben de indirim bekliyorum gelsin çakıcam bi tane map tab.

bunları zaman içinde yavaş yavaş alırsın ve bi daha da bi şey almana gerek olmaz. ben seneler önce almışımdır currency ve premium tab'i, ara ara liglerde oynuyorum işte, hiç başka bi şeye ihtiyacım olmadı. 

Ama yine tekrar tekrar söyleyeyim, currency olmadan şu oyun nasıl oynanır hiçbi fikrim yok ahah

Sosyal ağlarda paylaş

güzel kozmetikler var ama currency ve premium tab almadan kozmetiğe para harcama derim. onları al sonra üstüne ne alırsan ?

şeyden emin değilim oyunun kendi 3 ya da 4 tane tab veriyor sanırım, o tablardan birini premiuma çevirebiliyo musun yoksa ekstra aldığın tabları mı çevirebiliyosun sadece not sure. eğer varolanı çevirebiliyosan direk convertinden al daha da ucuz.

tabi çok para harcamak istemiyorum diyosan ekonomik çözüm bu. yoksa ekstra tab al bence yani mutlaka lazım oluyor.

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Currency tab + satış yapabilmek için bikaç premium tab (tercihen quad) yeterli.

Map tab misal bence gereksiz, SSF oynamıyorsanız yeni atlasta zaten düşen haritaları tutayım sonra koşarım diye bi dünya yok sürekli tierlar yükseliyor ve mantık daima yapmadığınız haritayı yapıp bonusları almak. O yüzden en kolayı yapacağınız zone ve tiera göre uncomplete mapleri 3er 3er satın alıp size düşenleri de satmak. Zaten t14-16ya geldiğinizde düzgünce juicelarsanız (chisel + alch + sextant + bi iki fragment / scarab ve uygun zana mod) koştuğunuz mapten fazlası düşeceğinden yine devamlı satış yapacaksınız.

Yeni gelen blight, delirium ve metamorph stash tableri tam bi ten¢ent etkisi, beş para etmez ca$h grab operation. Unique tab gereksizlik abidesi, çoğu unique lootlamaya bile değmiyor. Essence tab ha keza, beş para etmez bi mekanik artık. Divination cardlar da uniqueler gibi çoğu çöp, para edenleri zaten direk satışa koyacaksın. E üçer beşer biriktirip currency verenlerin de sayısı 10-15 falan, sırf onlar için taba gerek yok.

Bi fossil crafting hala mantıklı bi olay, o yüzden "eğer uğraşacaksanız" tabı alınır. Son olarak bi fragmentın ligini oynamıyorsan zaten elinde az olduğundan normal bi taba koymak sıkıntı değil ama kalabalık istemeyenler için fragment tab yine de alınabilir. Ama zaten sacrifice falan biriktirmeyin yani, ya bulk satın ya da A4e geldiğiniz gibi her mape eklemeye başlayın.

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, axedice dedi ki:

Currency tab + satış yapabilmek için bikaç premium tab (tercihen quad) yeterli.

Map tab misal bence gereksiz, SSF oynamıyorsanız yeni atlasta zaten düşen haritaları tutayım sonra koşarım diye bi dünya yok sürekli tierlar yükseliyor ve mantık daima yapmadığınız haritayı yapıp bonusları almak. O yüzden en kolayı yapacağınız zone ve tiera göre uncomplete mapleri 3er 3er satın alıp size düşenleri de satmak. Zaten t14-16ya geldiğinizde düzgünce juicelarsanız (chisel + alch + sextant + bi iki fragment / scarab ve uygun zana mod) koştuğunuz mapten fazlası düşeceğinden yine devamlı satış yapacaksınız.

Yeni gelen blight, delirium ve metamorph stash tableri tam bi ten¢ent etkisi, beş para etmez ca$h grab operation. Unique tab gereksizlik abidesi, çoğu unique lootlamaya bile değmiyor. Essence tab ha keza, beş para etmez bi mekanik artık. Divination cardlar da uniqueler gibi çoğu çöp, para edenleri zaten direk satışa koyacaksın. E üçer beşer biriktirip currency verenlerin de sayısı 10-15 falan, sırf onlar için taba gerek yok.

Bi fossil crafting hala mantıklı bi olay, o yüzden "eğer uğraşacaksanız" tabı alınır. Son olarak bi fragmentın ligini oynamıyorsan zaten elinde az olduğundan normal bi taba koymak sıkıntı değil ama kalabalık istemeyenler için fragment tab yine de alınabilir. Ama zaten sacrifice falan biriktirmeyin yani, ya bulk satın ya da A4e geldiğiniz gibi her mape eklemeye başlayın.

Bu köylüye inanma map tab / kart tab güzel. Aksine fosil tab kötü. Bende son çıkan tuzak tablar dışındaki tablardan var. Bi kere fosil tabında tamam bir arada duruyor ama resönatörleri gene çantanda tek tek ayırman lazım. Keza fosillerde öyle. Görsel olarak bi arada duruyor çok hoşuma gidiyor dersen belki güzel diyebilirsin. Bende total özel tablar dışında 20 tab vardır 15i atıl duruyor genelde. Curr\shard\map\kart tabı + 1-2 quad 1-2 tane premium upgrade alsan sonsuza kadar götürür. Ayrıca bunların hiçbirini indirim dışında alma. Her ligin 1 ya da 2. Haftası garanti tab indirimi olur.

Luriel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Bende 1 tane quad var, map spamlerken düşenleri doldurup ayıklıyorum sonra. 8 tane mi ne premium var, 6 tanesini satış için kullanıyorum yoğun oynadığım liglerde. Currency tab'lardan da son çıkanlar ve divination card tab'i hariç hepsi var.

Tab'lerin büyük kısmını 1-2 lig oynadıktan sonra ihtiyaçlarım doğrultusunda almıştım, essence'ları bile biriktiriyorum ben. En çok işime yarayanlar map, fragment, quad ve 6x premium. Delve ve essence çer çöpün dağılmasını engelliyor.

Divination card'ları da loot filter çerçevesinde bir tab'e yığıyorum, tamamlanıp yazısı mavi olanlara bakıyorum sadece. Zaten exalted tier card'lar loot filter'da cıvır cıvır parlıyor. O yüzden div. card tab'i gereksizden, öte eziyetli geliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...