Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

Değerli pati poe oyuncuları,

Herkes amanın bu ne content demiş de, hani lan content?

Aynı bildiğimiz (Gravicius, Hillock [LOL Cultist Hillock] vs) bosslar ile eski masterları kesicez AC: Odyssey Cultist sistemi misali işte birini kesince öbürü hakkında ipucu çıkacak vs (oradan çakmışlar zaten).

Bunun haricinde eklenen ne diye bakıyorum, crafting sistemini elden geçirmişler ama revolutionary mi hayır, 3 varolan ligi base game e eklemişler biraz da skill revamp bu kadarı her lig patchinde oluyordu zaten

Milletin öve öve bitiremediği content ne lütfen açıklayın
Sosyal ağlarda paylaş

Senin için düzenledim panpa.

quixef said:

crafting sistemini elden geçirmişler
3 varolan ligi base game e eklemişler
biraz da skill revamp

Milletin öve öve bitiremediği content

Overhype ın nedeni milletin endless of god yüzünden blizze kızgın olması, ama craft ve master revamp falan baya iyi gelişmeler. Her sezon bişi eklemiyor adamlar, bazen de mevcut sistemleri elden geçirip düzeltiyorlar falan. Fakat asıl olay the community wanted, the community hath. Alternatifleri düşününce gerçekten istenileni verebilmeleri saçma salak işler yapmamaları bile yeterince iyi (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Değerli pati poe oyuncuları,

Herkes amanın bu ne content demiş de, hani lan content?

Aynı bildiğimiz (Gravicius, Hillock [LOL Cultist Hillock] vs) bosslar ile eski masterları kesicez AC: Odyssey Cultist sistemi misali işte birini kesince öbürü hakkında ipucu çıkacak vs (oradan çakmışlar zaten).

Bunun haricinde eklenen ne diye bakıyorum, crafting sistemini elden geçirmişler ama revolutionary mi hayır, 3 varolan ligi base game e eklemişler biraz da skill revamp bu kadarı her lig patchinde oluyordu zaten

Milletin öve öve bitiremediği content ne lütfen açıklayın

Delve kendi başına baya content, incursion baya content, zaten lig mekaniği var görecez nasıl olacak.

bi sürü skill eklenio ve yeniden tasaralanıyor. bi sürüde uniq gelecektir.

craft mantıklı bi hale geliyor.

patch notes çıksın zaten daha neler var görecez. Daha ne istiyon ki ne olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence değil incursion başlı başına uniq ve eğlenceli bir mekanik. Core eklenmesi çok iyi oldu. Delve fena değildi ancak sülfit olayını nasıl yapacaklar ona bakalım ilk önce. Sonuçta bunların hepsi map yaparken çeşitlilik katan ve sıkılmanı engelleyen ya da geciktiren detaylar.

Yeni değil demişsin haklısın ancak core eklenmesi benim için yeterince iyi sayılır.

Betreyal hayal kırıklığı mı yoksa güzel mi olacak oynayınca anlarız. Bestiary gibi tırt çıkabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar kelamlar

yeni newbie modunda templer için güzel bir build rica edicem paladinle blackguard arası kaldım nasıl bir yol gitsem diye witch ile biraz necromancer mantığı ile kastım çok sarmadı şimdide templerdan bi gazla ilerliyorum bakalım. oyun hakkında çok detaylı bilgim yok açıkcası ve talent sıfırlamak için gereken özel taşları nasıl temin edebilirim drop ihtimali düşük sanırsam bir daha çok düşük lvl'larda olduğum için daha zor düşüyor bulunduğum alandanda ötürü olsa gerek yada elinde fazla fazla olan varsa ölmüşlerinin hayrına verir mi.
Sosyal ağlarda paylaş

PoE yeterince komplike bir oyun, hem karakterleri ogrenmek, hem skill sistemini ogrenmek, hem passive treesini ogrenmek hem de oyunun kendisine alısmak ve ustune de yeni lig mekaniklerini anlamaya calısmak bence fazla.

Ben ilk basladıgımda abyss in son 2 haftasıydı. Once kendi kendime bi karakter yaptım. Cok kotu oldu. Rerollladım. Bu sefer guide takip ettim. Biraz daha hosuma gitti. Sonra bi karakter daha kastım.

Bu sayede bir sonraki lige hangi karakterle baslayacagımı cozdum. Harita sistemini anladım. Actleri ferah ferah gordum vs.

Yani PoE ye bugun baslarsan lig heyecanını yoketmez zaten PoE her haliyle yeni baslayan bir oyuncu icin yeterince dolu bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

evet yeni lige oyunu anlamış başlamak mühim. ama level 40 olup sonra "ayy kim baştan kasıcak şimdi" tribine de girebilirsiniz. Lakin ilk karakterinizi mekaniklere hakim olmadan yapacağınız için muhtemelen level 50'lerde falan ciddi ölmeye başlayacaksınız ve progress alamayacaksınız. O yüzden zaten her halukarda 40-50-60'larda bi oyun bırakılıyo sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

başlayın bence
yeni lig geldiğinde en azından mekaniklere hakim olursunuz eliniz alışır zaten ilk 2 karakteriniz en azından çöp olucağı için lig başında vakit kaybetmezsiniz

sorunuz filan olursa guilde alalım sorarsınız ordan

yukarda sordum temple build lazım şuan paladin veya blakcguard tarzı bir noktada kaldım şimdilik fena gitmiyorum belki şuan yapmış olduğum build kötü olabilir ama çatır çutur kesiyorum pvp hiç yapmadım oda ayrı tabii
Sosyal ağlarda paylaş

Class olarak değil skill olarak bak buildlere ascendancy muhim olan zaten onun içinde bile sürüyle farklı build var.

Kendin yaptıysan zaten patlar birşey hedefleyip ona gitmen gerekiyor ağaçta başlayıp da şuraya yöneleyim pek işlemiyor. Act 6'ya kadar zaten çıplak gitsen sıkıntı yaşamazsın ordan sonra ölmeye başlarsın.

Respec orbla olacak iş değil yani hazır build ucuz direkt onu kas ya da bayar kasmak diyorsan sezonu bekle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...