Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Merhaba,

Bir konuda desteğe ihtiyacım var. Wise oak kullanırken uncapped resistance en yüksek olan penetrate yapıyor. Tüm resistlerim 75in üstünde ve uncapped resist en yüksek fire (75/110).

Taste of hate kullanınca cold resist 75/125 gibi bir değer oluyor sadece cold penetrate mi yapıyor anlamına geliyor? Flask ile gelen resistler bu hesaplamaya dahilmi?

Ayrıca linkteki buildi oluşturmaya çalışıyorum. Yapan kişi resist değerlerinin hepsini aynı denk getirmiş yanınada not düşmüş tüm resisler aynı olduğu için tüm resistlere reduced damage taken alıyorum şeklinde. Bu sizce taste of hate li hali midir?

Resistlerimi nasıl yapacağımı bir türlü çözemedim bu buildde.

87/87/87% ele resists -> Wise oak 14% reduced dmg taken from all elements

Zerphi Poet's Pen
Sosyal ağlarda paylaş

Tavsiyeleriniz için teşekkürler son bir şey daha. Yorumları okurken fark ettim. Buildde flask life recovery rate çalışmadığını söylemiş adam. Ben hep tree de hem de beltte bu özelliği kullandım. Çalışmamasının sebebi nedir acaba? (Tam bitti derken bütün gearı değiştirmek)

Challengesmetalmilkshake wrote:
flask life recovery rate is working?

No it doesn't, I tested it myself.
Sosyal ağlarda paylaş

Mantık olarak Profane Chemistry gibi Notable'lardan gelen "x increased life recovery from flasks" modların zerphi's ile çalışmaması gayet doğal çünkü kendisi mana flask.

Ama diğer global olanların çalışması gerekiyor (belt,upgraded pantheon vs)

Test ettiğimden falan söylemiyorum emin de değilim ama genelde böyle işliyor bu oyunda bu tarz mekanikler.
Sosyal ağlarda paylaş

-Standart league de oynamak istiyorum sadece, act 10 bossu kesmesem resistant penalty yemesem birşey olurmu? Maplere falan giriyorum zaten?

-2 farklı parçaya 2 tane cast damage taken support koysam,birisini lvl1 bıraksam birisini max lvl yapsam aynı anda çalışırlarmı?

-Buldugum her mape alchemy koyuyorum, zaten max lvl6 map yapabiliyorum ama çok az map düşüyor başka nereden map temin edebilirim?

-league bitince standart leagudeki karakterlerin skill treeleride resetleniyormu?

Tişikkirlir.
Sosyal ağlarda paylaş

-act 10 boss 2 skill point veriyor.bi de act 10 bitmeden maplere geçemiyosun normalde.sende eski karakter vardı da onla mı geçtin maplere bilemiyorum yeni karakter act10 u bitirip zanayla konuşarak maplere başlıyor

-2 sinin cd ı ortak olduğundan yüksek hasar aldığında ikisi birden çalışmaz düşük olan aktif olur.açıkcası 2 tane takmanın bi anlamı yok bence

-satın alabilirsin. standartta mesajına dönen bulursan tabi.

-skill tree de değişiklik yaparlarsa resetliyorlar. lig bitince değil de yeni lige geçişte oluyor ve evet standart da resetleniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Buzx said:

-2 farklı parçaya 2 tane cast damage taken support koysam,birisini lvl1 bıraksam birisini max lvl yapsam aynı anda çalışırlarmı?

Osuran_boğa said:

-2 sinin cd ı ortak olduğundan yüksek hasar aldığında ikisi birden çalışmaz düşük olan aktif olur.açıkcası 2 tane takmanın bi anlamı yok bence

Bu tam doğru değil, farklı levellardaki CWDTlar birlikte çalışabiliyor. Daha doğrusu damage requirement aynı olmadığı için biri diğerini override etmiyor. Ben de aynı setup ı kullanıyorum, düşük lvl a IC ve frost bomb, yüksek lvla enfeeble ve ice golem koydum. Proclarda bi sıkıntıı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

CWC Scorching Ray Firestorm buildi vardı 3 tane CWDT firestorm kullanan. 3.0 buildiydi sanırsam. onda adam açıklamıştı nasıl aynı spellin birden çok CWDT ile proclanabileceğini.

CWDT lvl 20
Firestorm lvl 18

CWDT lvl 20
Firestorm lvl 19

CWDT lvl 20
Firestorm lvl 20

bu şekilde yapıyordun. Firestorm un levelları birbirlerinden farklı olduğu sürece procluyordu hepsi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
6 ay girmedim oyuna elder falan gelmiş. Kafam basmıyor influence'a falan. Mal gibi random giriyorum maplere. Elder alanını arttırmaya çalışıyorum sonra bir bakıyorum alan küçülmüş falan.

Neyse Elder guardian'ları kestim. Belfry'a occupied by the Elder diyor.

E giriyorum mapte boss var. Elder spawn olmuyor 3 kere denedim.

Bug mıdır nedir ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...