Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

CuteButPsycho said:

deadwoll said:

DirectX sürümünden yapıyormuş. Ne alakaysa kendiliğinden dx9 olmuş; 11'e geri alınca düzeldi.

Bende de diğer pc de oluyordu bu problem. Demekki bundanmış. dx9 ile dx11 arasında performans farkı oluyor mu ?

Sanırım bir miktar oldu, oyun akıcı değil zaten o yüzden anlamıyorum çok. i5 3570k cpu, gtx970 ekran kartı ve 8gb ram ile witcher'da high'da doğru düzgün oynayabiliyorum ama poe takılıyor arada. Netcode'u falan da tırt gibi. Ne olduğunu anlamadan öldüğüm oluyor her gün bir iki kez sdf
Sosyal ağlarda paylaş

ben bi karakterle başladım, dümdüz kastım, azcık hikayeye baktım vs, act 5'i bitirdim sayılır. muhtemelen bu karakter çöpe gidecek başka 1 tane daha kasıcam.
witchle başladım devam edeyim diyorum. 3-5 bi taktik verin build olayıyla ilgili. akşam eve gdince talent treeyi koyarımda.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk karakteri batırmak hele kafana göre gittiysen bu işin fıtratında var. Act5 ve sonrası zorlanmaya başlarsın zaten build sıkıntılıysa.

Bi de Witch=caster gibi düşünme başlangıç classları biraz bait yeniler için. Popüler buildlerden video falan bak hoşuna giden pahalı olmayan bir şey kasarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili n00blar bu oyunun kendi sitesi var https://www.pathofexile.com/

Burda da karakter profil sayfası var, bkz benimki. Wow armory gibi düşünün.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/axedice

Siz buraya girin steam loginlerinizle, karakterlerinizi görünür hale getirin ayarlardan gerisinde biz yardım ederiz.

OKE? Oke.
Sosyal ağlarda paylaş

Act 5'ten sonrası baya farklı ilk actlere göre düşe kalka yine bitirirsin de maplerde patlar.

En temizi yeni karakter kas daha başlardayken. Totem falan popüler baya oynaması da rahat pek item da istemiyor.

Class da şu açıdan demiştim mesela ascendancy almamışsın classların asıl olayı o. Yapmak istediğin builde witchden anca elementalist uyar o da hem pek iyi değil hem daha çok golem için kullanılıyor. Templar/inquisitor ekseriye daha uygun elemental buildlere.
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

en basitinden sen şu an firestorm kullanıyorsun belli ki. zaten üzerinde olan fire penetration ve arcane surge u ona bağla bi tane de elemental focus gemi bağla bi bak bakalım nasıl hasar veriyor.tabi tree ye hiç bakmadım ama bence sen bi hazır built bak.

şunu söylesenize işte lan
olm diyorum ya
en uzun oynama saatim 2 saattir, ondada yallah saldır kafasıyla oynuyorum.
süngere dönüp amaçsızca yaratık öldürmek için. düşünmedim bile napıcam ne edicem. zaten ilk karakter diyede pek siklemedim
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Birisi de gel elinden tutayım dememiş ŞEREFSİZLER anca dalga geçin.

Kermit müsait olunca sana çogzel leveling itemlar vereyim sıfırdan kas sen.

tamamdır çok teşekkürler.
axedice şrfsizi seninle ayrı görüşücez. oyuna paylaşırız kozlarımızı :X ....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...