Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

Şu oyunu bi' benbeceremiyorum galiba ya.

Breach'de iki karakterim var. Biri lvl82 Ranger. Lightning Arrow oynuyorum. Yetmedi, Shadow açtım lvl77 oldu. Frost Blade+Frenzy oynuyorum. Yok abi, pıt diye ölüyorum map 8-9 civarı bazen. Şu survival işini beceremiyorum oyunda. Splinter bilmemneleri açıyorum, onlara da yeto kalıyor.

Tabii gear meselesi ama stash'de 2 ex orb ve yanındakileri de toplasan 2 ex anca eder malzeme var. Poe.trade'den düzgün bir şey almaya kalksan 1ex'ten başlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamisahin said:

Şu oyunu bi' benbeceremiyorum galiba ya.

Breach'de iki karakterim var. Biri lvl82 Ranger. Lightning Arrow oynuyorum. Yetmedi, Shadow açtım lvl77 oldu. Frost Blade+Frenzy oynuyorum. Yok abi, pıt diye ölüyorum map 8-9 civarı bazen. Şu survival işini beceremiyorum oyunda. Splinter bilmemneleri açıyorum, onlara da yeto kalıyor.

Tabii gear meselesi ama stash'de 2 ex orb ve yanındakileri de toplasan 2 ex anca eder malzeme var. Poe.trade'den düzgün bir şey almaya kalksan 1ex'ten başlıyor.

Ilk 1-2 karakteri kendi kafana gore yapma. Bi suru hazir build var beginner friendly onlardan birini sec onka takil.
Sosyal ağlarda paylaş

Claiborne said:

bi build bulup act4 bitene kadar oynamıştım işte, yeni sezonla düzgün başlıycam. fakat 6 saatte 70 olmak nedir?

işte yaptığın yanlış olmuş. Build bulup oynarsan, oynadığın hiç birşey anlamazsın.

Build bulup, build ile kasacaksan, oyun mekaniklerini, ne nasıldırları, nelerde vakit kaybetmemek gerekiyor.. bunları da araştırmak gerekir. Build bulup oyuna dalarsan, oynadığın hiç birşey anlamadan yaratık kesersin. Sonunda sıkılıp bırakırsın.

6 saatde 70 e kasmayı netde görebilirsin. Hatta gerçek zamanlı videoları bile var. Olay kısaca: Hiç bir şeyle uğraşmadan, sadece gerekli görevleri yaparak ilerlemek. Çok kalabalık yaratık yoksa ve 4 taneden fazla mavi yoksa yola devam ediyorsun.
Bu şekilde ilerleyince girdiğin her harita senden 3 lvl kadar yüksek oluyor. Haliyle hayvan gibi xp veriyor. Aradaki farkı genelde 3-4 lerde tutuyorlar. Girdikleri harita kendilerinden 5seviye yukarı ise xp az geliyor sanırım (wiki de hesaplaması vardı).

Adamlar neden zırt pırt alt karakter açıyor sanıyorsun? adamlar bir yandan muhabbet ederken, diğer yandan kendilerini zorlamadan 8-10 saatde 70 oluyor (yarış yapanlar 6 saatde 70 olmaya çalışıyor.)...

Mesela: Sezon başldığında, ucuz yollu yüksek haritayı hızlı dönebilen karakter kasıyorlar. ilk 10-15 gün onunla takılıp, yapmak istedikleri buildin eşyalarını topluyorlar. Kalan 3 ay oynamak istedikleri karakterle takılıyorlar (nasıl olsa kasması 10 saat :P )

herneyse araştırırsan anlarsın ne demek istediğimi.

şunu not düşeyim: Ben de yeniyim. Bu yüzden verdiğim bilgilerin yanlış olabileceğini unutma. İnternetden sağlamalarını yaparsın. Araştırırken gördüğüm şeyleri aktarmaya çalıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...