Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgIAAF4Zju2D034ILpuN_MVW-n8rd9fWiqCfb_I51DB8UUdNkiP2jX1daJrxCImVBQW1jb86Qkt43agwcdQjbIxirJ2qLOndDbVIcFIqC_PqH0EWvwMeYeImlVVLjDZKfYd2Z6DBM4bOIXZbrypNFSBKyD8nNZK18m6q2L2mV03j_o__3iT951ReRZLz-uvnCu96eOsKm21sNj3-un11IuKkOdCBR-K0xcLsidNw1bl8jAvssMqpGo_22vsJGYqbtVM1D6sxnjrh8kX-Cg==

bu skill tree nasıl sizce?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

PoE d3ten daha iyi sisteme sahip, ama aynı rahatlıkta oynanmıyor. RMAH hilkat garabetini kaldırıp ona bağlı mekanikleri revize edince d3 de gayet oynanabilir keyifli bi oyun haline geldi bu arada.

şu cok dogru 700+ saat played time var 2014 öncesi ama şuan diablo oynuyorum eşşek gibi. poeye falan dönem bir daha inanılmaz berbat bir oyun motoru. Dünyanın en iyi içeriğini koysan oyun rahatça oynanmadıktan sonra keyif kaçırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk çıktığında notebook ile oynamak zorundaydım ve onda da teknik problem olduğundan ötürü keyif alamayıp bırakmıştım çok kısa sürede. bugün sabahtan beri kendisine iyi bağladı ve çok beğendim.

diablo3 ten daha iyi olduğunu düşünüyorum çünkü olasılıkları çok geniş tutmuşlar. d3 te tüm zorlukları bitirip bir daha elimi sürmemiştim, sonra paragon getirmişler vs. pek ilgimi çekmemişti ancak bu oyunda 300+ oyun saatinden sonra aynı keyfi verecek mi emin değilim. bir de müzikleri beğendim, güzel bestelemişler.

daha yeniyim ve ne derece coop destekliyor onu bile bilmiyorum ancak bir aktivite olursa bende katılmak isterim.

karakter adı: certhas
Sosyal ağlarda paylaş

Certhas said:

http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgIAAF4Zju2D034ILpuN_MVW-n8rd9fWiqCfb_I51DB8UUdNkiP2jX1daJrxCImVBQW1jb86Qkt43agwcdQjbIxirJ2qLOndDbVIcFIqC_PqH0EWvwMeYeImlVVLjDZKfYd2Z6DBM4bOIXZbrypNFSBKyD8nNZK18m6q2L2mV03j_o__3iT951ReRZLz-uvnCu96eOsKm21sNj3-un11IuKkOdCBR-K0xcLsidNw1bl8jAvssMqpGo_22vsJGYqbtVM1D6sxnjrh8kX-Cg==

bu skill tree nasıl sizce?

Abi ne projectile dmg almışsın ne physical zorlanırsın oyun

sonunda bence .
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ben kendi skill ağacımdan çok memnunum yüksek crit, life ve evasion veriyor ama kiminle konuşsam çok farklı fikirler var. bir yandan eğlenceli birşey bu demek ki ezbere gidilen ağaçlar yok ve herkes kendi oyun tarzına göre idame ettiriyor.

cash shop a bakmadım ama orada resetleyen token gibi birşey satılıyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...