Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

Voys said:

guild ya da oynayan var mı hiç

Nwalka said:

Rampage'de tekrar başladım bende.
Nickim Witchcold_Nwalka
Guildiniz yoksa invite atabilirim.

Cold witchden flame toteme geçtim. Diğer buildlere göre dmgi az olsada başlangıç için item istemeyen güzel bir build. lvl85 oldum.
Igneel_Nwalka
Sosyal ağlarda paylaş

ne desync düzelir ne performans

performans zaten kötü değil de ama çok daha iyi olabilirdi

chris'in en acilinden yapması gereken bir takım ayıracak kenara, yeni bir motor vs. üzerinde çalışmaya başlayacaklar

PoE 2 mi olur, reloaded mi olur her ne haltsa

desync ve performans başka türlü düzelmez

şu an kullandıkları motor felaket limited
Sosyal ağlarda paylaş

motoru iyi olan oyunlar var abi de olay sadece iyi ürün sahibi olmak değil

ea'nin bu satışları iyi ürünlerden dolayı mı

poe mekanikler noktasında hns'de son nokta ama motoru konusunda sıkıntılı, motoru yenileseler bile, hatta d3'den bile akıcı olsa yine diabloyu bitiremez, nasıl ea bitmiyorsa, wow bitmiyorsa aynı muhabbetten dolayı

adamlar marketing + alışkanlık pazarın kanını sömürüyor, kullanıcı overall maymundan hallice olduğu için kervan 10 yıldır böyle devam ediyor

ha poe başından beri inanılmaz umut verici oldu, adamlar "bir şeyi iyi yaparsan tutar" noktasında örnek teşkil etti. bok gibi para kazanıyorlar şu an. kitleleri inanılmaz büyüdü. yeni bir motorla bence çok daha fazla büyütebilirler ama hiçbir zaman diablo olmayacak. şu forumda bile hala diablo savunan adamlar var, acınacak bir durum yani. piyasa bu.

herifler lig sistemi altında "yeni karakter aç, farklı unique düşecek" dediler diye sevindi millet, insanın aklı almıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...