Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

reampage said:

Şuana kadar gördüğüm tek dengeli f2p oyun herhalde. Cidden herifler sözlerini tuttu o konuda ve oyun mekaniklerini etkileyebilicek bir microtransaction item koymadılar.

En azından en son öleydi.

evet abi keşke şu örneği takip etse di mi herkes.

ben herhalde 50 dolar yatırmışım poe'ye kemiksiz.

içinden gelerek memnuniyetle basınca insana hiç mi hiç dokunmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Seperate said:

benim ranger 51 oldu ,full dps gitmiştim ama merci de yalan olucam muhtemelen ,node konusunda evasion ile armour arasında kararsız kaldım ,iron reflexes yada acrobatics gidicem ,sizce hangisini gitmeliyim?

hardcore oynuyorsan iron reflexes i tavsiye ederim sonuçta evade dediğin merciden sonra falan belli bir şansla ataklardan kaçmak değil belli bir şansla one-shot yemek oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

heh bende çöpe atılma ihtimali olan bir tree paylaşayım :D

http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgIAAdEFhAW1CIkLkRXwIXYk_SchKaUwfDH6MpQ51DqzPs9OKlFHVvpbr11ob_J0QXb3d9R313jrfwJ_K4bOjb-TJZUFlcia8aCfoaSm4KfUr-uxMLTFvebBM8SiyqnVANnG3BXcgt0N4dvnCudU6xT5Vvlj_MX-Cf7I

51 oldu ranger ,act 3 cruel çok sıkıntı çekiyorum şu anda ,tamam mı devam mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Vaako senin o buildle amacın ne? Çok rasgele gitmişsin gibi görünyor, kafanda bişey var mı? Spectral throw aoe değil projectile, templar da projectile a en uzak sınıf heralde. Bi odak yok gibi buildde, önce ne kullanacağına karar ver.

Seperate senin de hiç defansif talentın yok bi armor/evasion bi life node u olmadan o rangerın hayatta kalması zor. Kaç respec pointin birikti? 12 tane falan olması lazım cruel act3te, hazır iron reflexesa kadar yürümüşken ofansı kısıp defansif talentlara yönelsen kurtarabilirsin belki karakteri.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Seperate senin de hiç defansif talentın yok bi armor/evasion bi life node u olmadan o rangerın hayatta kalması zor. Kaç respec pointin birikti? 12 tane falan olması lazım cruel act3te, hazır iron reflexesa kadar yürümüşken ofansı kısıp defansif talentlara yönelsen kurtarabilirsin belki karakteri.

http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgIAAdEFhAW1FfAhdiT9JyEppTB8MfoylDnUOrM-z0p9TipRR1b6W69noG_ydEF293fUd9d4638CfyuGzod2jX2Nv5UFlcign6GkpuCn1Kp_qriv67EwtMW95sSiyqnVANnG3BXcgt0N4dvnCudU6xT5Vvlj_MX-Cf7I

Sağdan soldan kırpıp şu hale getirdim yardımlarla ,düzelecek inşallah
Sosyal ağlarda paylaş

ben bi archer yapayım dedim. sadece life ve evasion kasacağım karaktere. gear falan full evasion olacak(evasion/armor değil mesela)

hani baya evasion/damage/life abanacağım bakalım nasıl olacak tek yeme olayı.

demeden geçemyeceğim, çok dengesiz olmuş evasion pvpde, o crit atma ama missleme de şeyi çok op. düşünsene abi hiç dex vermiyorsun, üstüne bir de crit atayım diye abanmıyorsun, zaten bu iki şeyden kıstığını atağa versin öküz gibi vurursun yani. öküz gibi vurmanı bırak acrobaticsi piç ediyor. benim yaşam felsefem bu olacak yıllarımı verip dağa çıkıp çalışacağım, swingleri strikeları gelmeden hissedeceğim. neymiş evasiona bakmadan vuruyormuş. allala.

mesela immune to x damage böyle değil.basarsın x e silahın değişir başka damage koyarsın. ama ben evasion takmam ne demek lan sdfds. dımdızlak kalıyorsun.

haksız mıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...