Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

Liebe & Tunca ne kadar süredir betadasınız? Merak ettim çünkü ben başlayalı bir hafta oldu, kartlarımın iyi olduğunu düşünüyorum ama 17'yi geçemedim. gerizekalı mıyım diye düşünmeme neden oluyorsunuz :D

edit: rng faktor tabi de adam olmuş 5 biz 17 bu kadarı da değil
Sosyal ağlarda paylaş

syd said:

Liebe & Tunca ne kadar süredir betadasınız? Merak ettim çünkü ben başlayalı bir hafta oldu, kartlarımın iyi olduğunu düşünüyorum ama 17'yi geçemedim. gerizekalı mıyım diye düşünmeme neden oluyorsunuz :D

bi buçuk ay falan olmuştur herhalde. çok olmadı benim de

ben son patch geldikten sonra biraz ranked oynayıp sıkıldım bende de pek kart yok çok standart bi priest deckim var onunla oynuyorum genelde shaman deckimde 1 tane epic var galiba o kadar. 16/3 yıldızdayım galiba ya da 15 oraya gelene kadar da 7-8 kere falan yenilmişimdir herhalde atmak gibi olmasın.

baktım legendaryler falan akıyor milette arenaya sardım artık.
Sosyal ağlarda paylaş

bilgi için teşekkürler,
eskiden birlikte raid yaptığım bir arkadaşımla duel yaptık. 9 tane falan legendary var. :S 4 aydır betadayım normal diyor ki adamın rankı 13.
Liebe said:

syd said:

bi buçuk ay falan olmuştur herhalde. çok olmadı benim de

ben son patch geldikten sonra biraz ranked oynayıp sıkıldım bende de pek kart yok çok standart bi priest deckim var onunla oynuyorum genelde shaman deckimde 1 tane epic var galiba o kadar. 16/3 yıldızdayım galiba ya da 15 oraya gelene kadar da 7-8 kere falan yenilmişimdir herhalde atmak gibi olmasın.

baktım legendaryler falan akıyor milette arenaya sardım artık.
Sosyal ağlarda paylaş

olm seks yok bişi yok, vericez eline şarap şişesini açıcaz müziği arkada hoplucak oynucak. 2 arkadaşımdan rica etsem yapar lan, rusu genel olarak dedim. şu ajdarın çikita klibinde oynayan kız kaç para almıştır olm taş çatlasa 200 tl. 2 tane alcan arada elleşsinler arkada falan hop tamam alsana 1k dolar
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...