Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BG1'de karakter yaratımı..

Dygrogrand

Öne çıkan mesajlar

Baldurs agtein özelliği(bence)karakterleri yoldan toplamandır.Zaten konu bir kişi üzerinde yoğunlaştığındanbu mantıklıdır.ai sadece ana karakteri sen yaratıyorsun[hline]We are not murderers.We are business man
Soldatda Bishop diye bir beceriksiz görürseniz bana bakıyorsunuz.Tepenize bomba yerseniz özür dilerim:D
Sosyal ağlarda paylaş

Multi acip 6 adam yaratabilirsin.Fakat böyle yapmaman oyunu daha eğlenceli hale getiricektir.Hem npc ler arası replikleri de kaçırmazsın.Bi tavsiye istersen grubun a şunları al;
Ajantis -paladin,Helm in paladini sağla elemandır
Imoen- thief,zaten basta katılıyo hemen,ilerde thief mage e convert edince kullanışlı oluyo
Xan- elf enchanter,bunu madenlerde kurtarıcaksın moon swordu var baya güçlü bu
Adlarını hatırlamadığım 2 güçlü karakter var biri kadın cleric,tempusun priestess i sirkin orda taş şeklinde kurtarıyosun hem paladinlede iyi anlaşıyo,
diğeride baldurs gate sehrinin kapısında biyerde katılıyo,gnome ilüzyonist enchanter quiyle miydi neydi oda baya iyi.
Baştaki necroyla halflingi geç,barda katılcak druid ve kekeme savaşçıyıda salla.
He bide Kivan mı öle bişi vardı ranger oda iyiydi.[hline]Asheron's Call - Level 126 Mage
Starcraft BW - 2nd session champion lad.1457
Any PvP..........
Sosyal ağlarda paylaş

hehe minscde var ama onu aldın mı bi hatun var minscin kurtarmak, edwinin öldürmek istediği. adını unuttum ama onu kurtarmazsan ve gruba almazsan minsc ayrılıyo grptan. ama tabi çözümü var hatunu gruba alıp bi combatta öne sürüp gebermesini sağlamak. o zaman gruptan çıkarabiliyosun sorun olmadan.[hline]Carternas-level 50 Champion Hib/Ex.
Sianure Sardokar-lvl 50 infiltrator alb/kay
Ageon- lvl 50 cleric alb/kay
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlışşş.Bence Khalid oyundaki en eğlenceli karakterlerden.Ayrıca oldukça güçlü bir savaşçıydı grupta.Ben tempusun rahibesini almadım.Pek tutmadım onu.Benim grup
İmoen(denildiği gibi mage e dual yapın)
Minsc(kadını öldürdüm attım gruptan.Kendini beğenmiş birşey sevmedim:D)
Khalid(Bence en iyi savaşçılardan.Ayrıca ahhh..Yes? diye sormasına hastayım:D)
Jahreia(Khalid varsa oda var.Gerçi öldürebilirim ama sevdiğimden kaldı)
Quayle(İlüzypnist büyücü.Gnom.Oldukça iyi.Onu bulana kadar Viconia kalabilir grupta.Yada ajantis.Gerçi Minsc ve Viconia pek iyi geçinmiyor.Hatta bir iki kere gruptan atıp tekrar alırsanız Vic.i Minsc saldırıp öldürüyor.O zaman seçmelisiniz kimin öleceğini)[hline]We are not murderers.We are business man
Soldatda Bishop diye bir beceriksiz görürseniz bana bakıyorsunuz.Tepenize bomba yerseniz özür dilerim:D
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu arada ben bu tales of the sword coastu bitirememiştim en sonunda bi deamonu öldürmemiz gerekiyodu öldürüyodum ama görevi veren adama gidince hala deamonu öldürmeliyiz falan diyodu nedir?[hline]Carternas-level 50 Champion Hib/Ex.
Sianure Sardokar-lvl 50 infiltrator alb/kay
Ageon- lvl 50 cleric alb/kay
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...