Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anne ben BULK oldum

tyildirim

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

Editor said:

noyanı niye bukadar summonluyorsun nedir aga olay ?

Yoksa birlikte ? paylaşım ?

Sequo benimle ilk buluştuğunda henüz spora başlamıştı. O da Deno ve Grimdownsurvior gibi gözlerini kaslarımdan alamamıştı. Şimdi benden aldığı ilhamdan sonra gelişimi göstermek için çok heyecanlı ;D

Ben arkadaşlarımın gelişim göstermesinden gurur duyarım ve Sequo'yu sonuna kadar destekliyorum. 2 yıldır burada Killer ve Perfectionist ya da Kanuni bodybuilding bizden sorulur diye post kasıyorlardı.. Adam 5 ayda hepsinin toplamına ulaştı ve belki hiç birinin asla gelemeyeceği bir noktaya geldi. Helal olsun Sequo !

işi bilerek ve bilmeden yapmanın farkını göstericem ben az kaldı
Sosyal ağlarda paylaş

Sen anca konuşup havada atıp tutarsın ki Killer ;D

Olm spor namına tek yaptığınız şey takviye besin ve streoidleri tartışıp forumda ona buna posta koymak. Ancak parmak kaslarızı geliştirirsiniz...

Spor yapmayı bildiğini hiç sanmıyorum. Bilsen kısa vade dengesizce abanarak sürekli kendini sakatlamak yerine dikkatli ve özenli çalışarak az zamanda büyük performans sergilerdin.

Gördüğüm çenesi en düşük ama kendisini profesyonel gibi lanse eden amatör çaylak noobun tekisin..

Artık kendinle yüzleş ve ona buna lafla artislik yapıp kendini kandırmaktan vazgeç... Eğer kendini bu içi boş laflarla tatmin etmeyi kesersen gerçekten zayıf bile olsa idare ederin üstünde seksi bir vucudun olabilir ;D

kendini birini örnek almak istersen bu kişi en azından 100kilo bench'i rahatça girip saniyede 8-10 yumruk atabilen ve bir çok güzel kızın hastaası olduğu birini bulman çok zor değil ;D

Sosyal ağlarda paylaş

ya yetersiz dumanlı yeto senin tuttuğun ağırlığı parmaklarımla çalışıyorum ben. sanki ağırlık kaldırma üzerine en ufak bilgin var gelmişin vegan power gogo diye yine prim kovalamadasın. geçen sene bana sorduğun soruları da unutma öm'den

kendimi sakatlıyorum çünkü FAG gibi elindeki 5kg'ler ile çalışmıyorum.

ama merak etme, ölüm bile senden iyi vücuda sahiptir rahat ol

bilgime saygı, tartışma çıkarma. dengesiz gibi hergün farklı kafalardasın mk
Sosyal ağlarda paylaş

Somon said:

yumruk mu kaldı abi herkes belinde bir silah artık saniyede 30 mermi gönderiyor

Saniyede 30 mermi ne ya fakir işi. Sniper daha cool ahaha yada desert eagle ile 1 tane atsan yetiyor panpa

Yumruk lisede kaldı artık. Şimdilerde en hafif silah pıçak oldu. Biz rotring çekiyoduk lisede:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...