Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oynayan kaldımı?

Netcafe

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
huehue ya oyundaki classlar eğlenceli değil eğlenceli olsa karakter progression keyifli olsa çok net oynarım.

ama değil yani

endgame büyük clanlarlar ile deli gibi siege yapma şehir kurma ama bizim gibi küçük gruplar için content çok sınırlı etrafta gez adam genkle veya genklen şeklidne

oyun o yuzden çok dengesiz, bi gün toplaniosun, inanılmaz macera yaşiosun adam kesiosun lootluosun bilmemne mutlu mesut yatağa gidiosun gece

bi gün gelio oyuna giriosun 2 dk sonra ölüosun herşeyin gidio cebinde para yok zırh yok keyfin kaçio oyundan çıkıosun

kendine küçük amaçlar set edemiyorsun oyunda. free for all kapış

ama takipdeyiz bakalım ilerideki patchler neler getirir
Sosyal ağlarda paylaş

büyük bir alliance altında toplanmadan olmaz abi.

10 kişi bağımsız oynayalım oyunu değil darkfall

inanılmaz kısıtlanıyorsun

siege olayı en zevkli olay, ben çok istedim hep beraber yapalım bu sefer ama olmadı. ben anıra anıra oynadım siegelerde. sen 150 kişilik alliancedasın diye siegede beraber 10 arkadaşınla oynamayacaksın diye bir şey yok. yan yana durursun olur biter.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şu oyunda o kadar çok yapıcak şey varken nasıl ''büyük bir alliance ya katılmadan olmaz'' diyebiliyosunuz onu anlamadım...

Ben en güçlü olayım bütün şehirleri alayım mantıgında oynarsan bağımsız 10 kişi tabiki zevk alamazsın... En basiti 5 e 5 ayrılırsın herakşam bi bölgede kendi kendine kapışırsın dış dünyayla hiç alakan olmaz (çalışan kesim için söylüyorum) deli gibide zevk alırsın moba mantığı. Beni sarmaz dersen 10 kişi gerilla mantığı büyük bi clana salça olursun uyuz edersin gene deli gibi zevk alırsın... Korsancılık olayını falan daha söylemedim çok adam vardı df de az kişiyle denizlerde millete kan kusturan. Aksine şu aptal oyunun sunduğu herşeyi yapabilme mantığı yüzünden başka hiçbir oyun oynayamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben birkaç arkdaşla gene sıfırdan başladım, bi elemantalist açtım takılıyorum. Oyunda yenilik olarak 3. schoollar ve ah (market) gelmiş geri kalan aynı.Populasyon acayip düşük bizim oynadığımız döneme göre slotlarda kimse seni gelip ganklemiyo :) aksiyon clan şehirlerinin etrafında dönüyo fena deil. SUN clanı şehirlerin yarısını almış geri kalan herkes SUN la savaşıyo :) Gelmek isteyen olursa buyursun gelsin fakat eskisi gibi hergün pvp beklemeyin. 100k pp, r50 r60 gear yapmadan pvp pek tat vermiyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...