Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baattin'in gerçek yüzü (akit kafası)

FromTheHell

Öne çıkan mesajlar

Eksik ifade etmeyi sevmiyor olduğum, insanların söylediği kadarını anlamayı tercih ettim için çıkıntıysam çıkıntıyım yapacak bir şey yok.

Ama her zaman insanlar sizin için "yok canım öyle düşünmüyordur" demez ve demek zorunda değildir, özellikle sizi tanımayan, sadece nette gördüğü bir nick den ibaret olduğunuz kişiler. "Ama ben aslında öyle demek istemedim" çok saçma bir laf bana göre. Ne söylemek istiyorsa tam söylese insanlar, daha güzel olur diye düşünüyorum kişisel olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

KidLazer said:

abi akit gazetesi hakkaten mizah dergisiymiş ya.. şavak paveyin resmini koymuşlar kilisede 17 yaşında evlendi aha bu da resmi diye.. bunca yıllık hristiyanım kilisede masa sandalyeli nikah görmedim allah beni kahretsin

link plss

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=576860419045969&set=a.102505809814768.2953.102287896503226&type=1&theater
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Nijerya'da Müslümanlar'la savaşan Hristiyanlar haricinde İslam'dan başka adına terörist eylemlerde bulunulan din bilmiyorum. Var olduğu her ülkede bir sorun, açık ara dünyanın en antipatik ve korkulan dini.

İslam karşısında çok önyargılar var. Sorun dinden öte medeniyet sorunu, "terörist eylem yapıyorlar" diye nitelendirdiğimiz kişi ve gruplar, eğitimsiz bölgelerde yaşıyor. Afrika ve Arabistan civarındaki topluluklar, Avrupa veya Japonya halkı kadar refah içerisinde değil, kültür seviyeleri de o kadar yüksek değil. Uzun süredir açlık, sefalet, diktatörler ve savaşlar arasında zorluklarla mücadele etmek zorunda kalıyorlar. Mücadelelerinde onursuz metodlara başvurmaktan başka imkanları olmuyor. Fransa gibi değiller ki sevmedikleri şehirleri uzaktan jetlerle bombalasınlar...

Amerika'nın Afganistan, Irak gibi ülkeleri işgali bence terörizmden farksız. Daha şaşalı yapıyorlar diye bir tek müslümanları terörizmle vs'le suçlamamak gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

"Güçsüz ülkede spawn olduk" diye bahane olmaz, medeniyeti geliştirmek toplumun kendi elinde olan birşeydir. Avrupa da fakirlik, kıtlık, hastalık, savaş ve diktatör gördü ama bunlar onların gelişimine inhibitör değil katalizör oldu. Ayrıca Yemen haricinde Arap yarımadasının halkı gayet refah içerisinde. Şark toplumlarının parayı bol bulduklarında neler yaptıklarını da görüyoruz. Onursuzluk ve terör İslam toplumlarının mikro ortamlarında baş gösterir, adamların tech treesi bu.

Dünyada kimlerin Müslüman olduğuna şöyle bir bakmak İslam'ın evrensel bir din olmadığını, sadece dünyanın kalitesiz toplumları tarafından benimsendiğini görmek için yeterli. Şimdi Dworgian çıkıp da "tüm kalitesiz toplumlar Müslüman mı" demez umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Warhero said:

Nigger_of_the_sand said:

Nijerya'da Müslümanlar'la savaşan Hristiyanlar haricinde İslam'dan başka adına terörist eylemlerde bulunulan din bilmiyorum. Var olduğu her ülkede bir sorun, açık ara dünyanın en antipatik ve korkulan dini.

İslam karşısında çok önyargılar var. Sorun dinden öte medeniyet sorunu, "terörist eylem yapıyorlar" diye nitelendirdiğimiz kişi ve gruplar, eğitimsiz bölgelerde yaşıyor. Afrika ve Arabistan civarındaki topluluklar, Avrupa veya Japonya halkı kadar refah içerisinde değil, kültür seviyeleri de o kadar yüksek değil. Uzun süredir açlık, sefalet, diktatörler ve savaşlar arasında zorluklarla mücadele etmek zorunda kalıyorlar. Mücadelelerinde onursuz metodlara başvurmaktan başka imkanları olmuyor. Fransa gibi değiller ki sevmedikleri şehirleri uzaktan jetlerle bombalasınlar...

Amerika'nın Afganistan, Irak gibi ülkeleri işgali bence terörizmden farksız. Daha şaşalı yapıyorlar diye bir tek müslümanları terörizmle vs'le suçlamamak gerek.

Abi iyi diyorsun da Japonya gibi el kadar adaya "iki" adet nükleer bomba atıldı. Daha yüz sene bile olmadı. Sonra Amerika'nın işgaline uğradı. İkinci dünya savaşına zaten petrol ambargosu yüzünden süründükleri için girmek zorunda kaldılar. Donanmalarını tekrar açmaları 2000 küsür senesini buldu. Almanya desen savaş sonunda iki ülkenin işgali altında yaşadı. İkiye bölündü. Birbirleriyle savaştılar. Birlik olmaları daha çok yeni bir olay. Bu insanlar şu anki refahlarını, refah içinde bir ülkede doğarak kazanmadılar. Ben japonların o kadar kötü zamanlarında terörizme başvurduğunu hatırlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

"mehmet nebioğlu" said:

''Baattin'' Bildiğiniz kadar da masum değil. ( subliminal mesaj içerikli )

Çünkü bu güne kadar hiç bir karakterde görmediğim bir yüz yapısı burun ve ağız yapısına sahip.

Saygılarımla...

allah aşkına hangi karakterleri görmüş bugüne kadar. kaç tane mizah dergisi satın almış.

ananem incelese daha mantıklı alt yapılı incelerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:
Dünyada kimlerin Müslüman olduğuna şöyle bir bakmak İslam'ın evrensel bir din olmadığını, sadece dünyanın kalitesiz toplumları tarafından benimsendiğini görmek için yeterli. Şimdi Dworgian çıkıp da "tüm kalitesiz toplumlar Müslüman mı" demez umarım.

Sorun Ortadoğudaki kültür ve eğitimden kaynaklanıyor, onu anlatmaya çalışıyorum. Israrla İslam'a getiriyorsunuz olayı, ama ordakilerin hepsini zorla Hristiyan yapıp her gün kiliseye yollatsan bile Ortadoğudaki problemler devam edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...