Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hoşgeldin Xasf

karpuz

Öne çıkan mesajlar

said:
karpuz, 29 May 2003 18:05 tarihinde demiş ki:
beni hatırlayan 1 kişi yoktur ha...
ama gene de bi sorayım
Sherlinda, Deli Osman ve ya Shreina yı hatırlayan var mı?[hline][Bu mesaj karpuz tarafından 27 Haziran 1693 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]

Allah Allah.. Onlar da kim ola kine?
:P[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 29 May 2003 18:05 tarihinde demiş ki:
beni hatırlayan 1 kişi yoktur ha...
ama gene de bi sorayım
Sherlinda, Deli Osman ve ya Shreina yı hatırlayan var mı?[hline][Bu mesaj karpuz tarafından 27 Haziran 1693 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]

Hepsi birbirinden yabancı isimler walla, biri bile tanıdık gelmedi nedense :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deep-Night, 30 May 2003 22:36 tarihinde demiş ki:...[Snn de öyle kolay değildi lord olmak][hline]deep.

? Lord olmayan kalmamıştı serverda, ben bile pvp fakiri karakterimle olmuştum, hatta lord olmayanlara ayrı bir gözle bakıyorlardı?[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 31 May 2003 11:35 tarihinde demiş ki:
said:
Deep-Night, 30 May 2003 22:36 tarihinde demiş ki:...[Snn de öyle kolay değildi lord olmak][hline]deep.

? Lord olmayan kalmamıştı serverda, ben bile pvp fakiri karakterimle olmuştum, hatta lord olmayanlara ayrı bir gözle bakıyorlardı?[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

Ben Moonglow şehir sınırları dışına çıkmadan Illustrious Lord olmuştum ya, hala ona yanarım :D

Neyse ki FC den birileri yetişip 15 dakikada kurtarmıştı beni bu utanç verici durumdan :)
[hline]
"Only then They shall return, for That is Not Dead, which can Eternal Lie, yet with Strange Aeons, Even Death may Die.."

Arab, Abdul Alhazred;
Necronomicon

[Bu mesaj Xasf tarafından 31 May 2003 22:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...