Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

quick help(dkkayyt!)

hirotaro

Öne çıkan mesajlar

şimdi c2 le özel chest ler kondu haritaların çeşitli yerlerine . mesela EG de yanlış hatırlamıyorsam "lizardman's" ve "undeads" chest leri var . Fakat bunlar için de özel keyler var aynı isimler altında . ve bunların da key levelleri var . yani lizardman' s lvl 6 mesela .sadece o leveldekileri açabiliyorsun . diğer thief key ler assasin gibi özel unlock skilleri olan charların işine yarıyor sadece o da işte crumada floor 3 deki kapıyı açmak için vs.vs.[signature][hline]The AmokRunner
Sosyal ağlarda paylaş

orda senin skill in unlock tur ve chest leri acarken kullanabilirsin ama dikkatli olmalısın chest patlıyabilioda (ben 3 kere oldum) tabi bi nokta daha var ornegin sende lvl 8 unlock skill i var 7 tane anahtar kullaniosun bi kutuyu açmak için ve onlar yokoluo.. ona gore ustune 100 200 tane anahtar alip gezmen gerekio ben genelde 180 tane filan alıp gidiorum chest açmaya lvl 43 chestlerden max 7k +3 ori ore gordum simdiye kadar.. cogu zamanda 8k -13k arası para dusuo... tabi dusmeyede bilio :D eger oyunda kalan varsa kalanlara ii oyunlar[signature][hline]Elastor 52+ Prophet((((sold))))
Solymr 24+ Darkelf Assasian(Ailenizin pk si solymr herzaman hizmetinizde :)) ((((sold))))
Siyah 28+ Scavenger ((((sold))))
leighnash 43+ AW
nenehatun 36+ SCAVENGER
criminal 20+ DE WIZZY
24+ ORC MONK
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

Eet ama bence chest için aranma sen skillerini al ustune al 100 tane filan anahtar bulunca açarsın bulamazsan kasmaya devam.. eger 43 skillerin varsa devil's isle da ilk odada takılabilirsinm.. 46 ve sorası varsa devil's isle da dahada içeriler var[signature][hline]Elastor 52+ Prophet((((sold))))
Solymr 24+ Darkelf Assasian(Ailenizin pk si solymr herzaman hizmetinizde :)) ((((sold))))
Siyah 28+ Scavenger ((((sold))))
leighnash 43+ AW
nenehatun 36+ SCAVENGER
criminal 20+ DE WIZZY
24+ ORC MONK
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...