Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

One Night Stand [ONS] son videomuz

HaciSerdar

Öne çıkan mesajlar

WvW senin nasıl oynamak istediğine kalmış birşey tamamen. O şekilde zerg gruplarıyla takılıp takılmamak senin elinde bunun için oyuna laf söylemek yersiz. Tabiki sık sık zerg gruplarına denk gelip onlarlada oynuyorsun veya guild runlara çıkıyorsun ancak ben şahsen WvW'e girdiğimde ya solo roam yapıyorum ya duel atıyorum yada bir kaç kişilik çok küçük gruplarla pk yapıyorum.

Betadan beri verdiğim 3 küçük ara haricinde hala oynuyorum. Şuana kadar yaptığım aktiviteleride göz önüne alırsak oyun süremin %90ını WvW'de geçirdiğimi söyleyebilirim. Halada sıkılmadım.

gibi gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

Peki bu WvW'nin bir amaci yok mu? Hani Wow BG'si gibi yapman gereken belli gorevler yok mu? Bir taraf kollektif calisip puanlari farmlarken obur taraf ortada kapisip her maci kaybedip birbirine giriyor BG'lerde.
GW2 de herkes solo takilip, gang yapinca WvW kazanilabiliyor mu? Slacker'lik mi yoksa?
Sosyal ağlarda paylaş

hunty said:

Peki bu WvW'nin bir amaci yok mu? Hani Wow BG'si gibi yapman gereken belli gorevler yok mu? Bir taraf kollektif calisip puanlari farmlarken obur taraf ortada kapisip her maci kaybedip birbirine giriyor BG'lerde.
GW2 de herkes solo takilip, gang yapinca WvW kazanilabiliyor mu? Slacker'lik mi yoksa?

WvW'de yapman gereken herşey zerg mantığı üzerine kurulu değil. Capture pointler sadece kalelerden ibaret değil. Birçok ufak camp, sentry ve dolyaklar var. Bunları bir kaç kişilik gruplarlada ele geçirebilirsiniz. Ki zaten ufak çaplı savaşlarda buralarda dönüyor genellikle. Dediğim gibi oyunun mantalitesine yüklemek kadar saçma birşey yok burda durumu. Tamamen oyunucunun kendisine ve nasıl oynamak istediğine bağlı. İstersen gider pub zerglere katılırsın, istersen guild runlara katılırsın, solo roam yaparsın , grup pk yaparsın, duel atarsın, açık alanda gvg yaparsın. Herşey sana kalmış. WvW bunların hepsine olanak sağlayan bir pvp mekanı.

Heleki şimdi sezona etki etmeyecek, bekleme sırası bulundurmayan sadece kişisel başarıya yönelik bir yeni WvW haritası geliyor. Siz o zaman görün cümbüşü. Üstüne harita görsellerini yorumlayan oyun sitelerine bakarsanız hepside bu haritanın zerg mantığını engellemeye yönelik daha karışık ve daha komplike bir harita olduğundan bahsediyor. Labirent gibi çok fazla mekan ve çok fazla küçük adacıklar bulunduruyor. Heryerde köptü var. Bu haritada küçük gruplar veya solo takılmayı sevenler çok daha fazla zevk alacaklar..;

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...