Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cem Yılmaz

Adiemus

Öne çıkan mesajlar

Ya çok oldu bu adamla ilgili thread ama şovlarını indirmem lazım. Mp3 ya da video farketmez görmüştüm bi yerde tüm şovlarının mp3 halini ama bulamadım bir daha şimdi lazım oldu. Yabancı sitelerden de download edemiyoruz. hatırlıyorum bi türk sitede gördüğümü ama bilen varsa yazarsa çok memnun olurum.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

Şu saatlerde d&r açık değildir bea ?

said:
White_Rakkad, 02 June 2003 22:25 tarihinde demiş ki:
D&R da vcd leri var tüm serisinin...[hline]Zamane adamı geri döndü....
[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

Bir yerden sonra espriler çok abzürdleşiyor ilk başa ve sona çok kaliteli espriler koyuyor şovuna aradaki espriler köfteden olsa bile insanlar o esprileri daha sonra hatırlamıyor zaten çünkü ilk esprilerin komikliğinden kendilerini gülmeye şartlıyorlar.[hline]Ra_d, fi tarihinde demiş ki:
praw'ı belediye zehirlemiş.[/b]

Querquobad Quane[SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

Çalıştın sanırım adam üzerinde, görünüşe göre yemiş bitirmişsin de.

said:
Estel_Anorien, 02 June 2003 23:32 tarihinde demiş ki:
Bir yerden sonra espriler çok abzürdleşiyor ilk başa ve sona çok kaliteli espriler koyuyor şovuna aradaki espriler köfteden olsa bile insanlar o esprileri daha sonra hatırlamıyor zaten çünkü ilk esprilerin komikliğinden kendilerini gülmeye şartlıyorlar.[hline]Ra_d, fi tarihinde demiş ki:
praw'ı belediye zehirlemiş.[/b]

Querquobad Quane[SnowLords]
[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...