Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve levent bir güzel şeyin daha içine sıçmıştı

Cons

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

Exodous said:

E herkesin bir tarzı var. Adamın tarzı da "sus fakir"den öteye geçemiyor. Siz de onu öyle kabul edin. Yok etmiyorsanız zaten muhatap olmayın.

Adam haklı. Her açtığı konuya reçel bulmuş arı gibi toplaşıyorsunuz.

ya 2 gündür bir tane yancı yok nasıl oldu diyordum ben de.

hemen yetişti sabah güneşi gibi canım yancım.

her iğrençliği, bu da onun tarzı diye legalize etmek de çok mükemmel bir bakış açısıymış. orjinal yancı.

Ah be güzelim. Photoshop bildiğin kadar keşke okuma yazma da bilseydin.
Sosyal ağlarda paylaş

abi yancı diyince nasıl sinirlendiğinizi bildiğim için sinir uçlarınıza böyle arada dokundurmaya bayılıyorum.

hadi exodous'u geçtim, dworgian sana tamamen espri yapmıştım bu konuları aştığımızı düşünerek ama nasıl içinde kaldıysa yine gelip yancının yancılığını yapmışsın ahah.

herif iğrenç. hadi biz besliyoruz gelip burada "sequo'ya da haksızlık yapıldı" diyince benim beslediğimden 8 kat falan besliyorsunuz. bir önceki postunda oldugu gibi.
o yüzden saldırıyorum yoksa okumam yazmam iyi.

ben diyorum ki biz uğraşırız yeri geldi mi zevk de alıyoruz, gidin siz karışmayın hiç daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

abi yancı diyince nasıl sinirlendiğinizi bildiğim için sinir uçlarınıza böyle arada dokundurmaya bayılıyorum.

hadi exodous'u geçtim, dworgian sana tamamen espri yapmıştım bu konuları aştığımızı düşünerek ama nasıl içinde kaldıysa yine gelip yancının yancılığını yapmışsın ahah.

herif iğrenç. hadi biz besliyoruz gelip burada "sequo'ya da haksızlık yapıldı" diyince benim beslediğimden 8 kat falan besliyorsunuz. bir önceki postunda oldugu gibi.

ben diyorum ki biz uğraşırız yeri geldi mi zevk de alıyoruz, gidin siz karışmayın hiç daha iyi.

aklınca trolleyip sonra trollüne açıklama yapan adamı da ilk defa görüyorum. nasıl trollük ya lan bu?

tepki alınca nasıl çevirsemde trollüğe vursam modundasın
Sosyal ağlarda paylaş

Sequoya said:

Black-ice said:

aklınca trolleyip sonra trollüne açıklama yapan adamı da ilk defa görüyorum. nasıl trollük ya lan bu?

tepki alınca nasıl çevirsemde trollüğe vursam modundasın

evet haklısın.
millet tepki verene kadar dworgian ve exodous'a iban no ile para atıyorsun sanıyor ondan yancı diyordum. hemen geri vites yaptım.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

saçmalamaktan keyif aldığını ve birine sataşmanın sende bağımlılık yaptığını düşünüyorum.

adamın dediğinde sequo yu savunan en ufak bir yön yokken gelip herife yancı diyorsun, biz de "yanlış okuyorsun" diyince bize de yancı diyorsun.

azalarak bitsin şu saçma yancı geyiğin senin de. kabak tadı verdin cidden.

dünkü photoshop güzeldi ama o kadar işte.

edit: çok içimde kaldı bana yancı demen cidden. geceleri uyuyamıyordum fırsat bu fırsat yapıştırdım cevabı
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

E iyi de sadece kendi yazdıklarını okuma. Benim daha önce sequ'ya yazdıklarıma da bir bak. Yazdığım cümleleri anla.

Yani bu zihniyet çok tehlikeli beyler. Ya bendensin ya da yancı zihniyeti çok tehlikeli.

Kalkıp şimdi objektif yorum yazıyoruz, adam onu beğenmeyip yancı diyor. yani ben seqo'ya "adamın kapasitesi bukadar" diyorum adamın sesi çıkmıyor, black-ice çıkıp sen yancısın diyor.

Biz niye besleyelim ki hem? Benim sizin bu kavgalarınızda anca üç bilemedin dört tane yorumum vardır. Onlara da bakın işte ne yazmışım. Daha çok sizin yazdıklarınızı okuyorum. Ha kimin ne düşündüğü çok da umurumda değil. Ama dediğim gibi begenmediğin yoruma "yancısın" zihniyeti tehlikeli.

Valla size bir şey diyeyim mi, bu sequo ile black-ice'ın genlerini araştırın, yüzde doksan aynı çıkar. Zihniyet aynı çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

açıkladım işte. sen de ne dramatik çıktın abi. güzel güzel açıklıyorum.

burada sevilmeyen hareketler yapan adama aradan çıkıp "ona da haksızlık ettiler" demek adamın troll potansiyelini arttırıyor diye düşünüyorum. e bunu yapana biraz sinir de olduğumdan yancı diyerek onu gıcık etmeyi seçiyorum.

ve üstelik sende mükemmel işliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...