Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve levent bir güzel şeyin daha içine sıçmıştı

Cons

Öne çıkan mesajlar

0ne said:

Sequoya said:

One denilen bebe forumu mahfetti. Kalite kalmadı ya. Zengin halimizle geldik maksat bebelere yardımcı olalım baktık kalite yerlere düştü fındık fıstık atmaya başladık napalım yani.

Bonzi title'i alınca biz sana fistik atıyorduk. Ne cabuk unuttun o gunleri.

Bu fıstığı her zaman ben attım koçum her konum 100 sayfa oldu lan nasıl fıstıkladıysam artık:D

Paraları havalara saçtım da birbirinzi s*kertiyordunuz konularda ahsudhuasd
Sosyal ağlarda paylaş

Sequoya said:

vaperon said:

Seneler önce TRT'nin tek kanal olduğu zamanlarda bunun dizisi vardı. Kaynanalardı sanırım adı. Köylünün biri bir yerden paraya konuyor, ne yaparsa yapsın köylülüğü baki kalıyor. E normal tabi. Karakter ve şahsiyet parayla satılmıyor. Ya insansındır ya da değilsindir. Fakir ya da zenginlik değil bunun geldiği yer. Aile terbiyesi.

Köylü olmak çok güzel bişey olm. Şehirlisinizde ne biliyorsunuz misal. Örf adamlarda namus adamlarda, saygı adamlarda herşey köylülerde lan.

Kalkmış şehirli olarak kendini kaliteli görüyorsan bir sorgula istersen.

Bahçeli evde oturanlar onlar, dünyanın nimetinden yararlananlar onlar. Ağız kokunla burger kingde 2 hamburger yedin diye kalitelimi sandın kendini :)

Trt dizisine atıfta bulundum orada. Ki en son yapacağım iştir insan küçümsemek. Sen rahat ol.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

evet abi ben de onu diyorum.

adama bişey diyosun ya sus fakir falan diyor en fazla. böyle cevap yazası gelmiyor insanın. güzel comeback yapsa sabahlara kadar tartışıcam.

zaten sayfalarca post attıysam hep yaverlerle uğraşmaktan oldu bu güne kadar.

e atmaya devam ediyorsun hala niye atıyorsun o zaman:) takıntı yaptın olm itiraf et işte
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

evet abi ben de onu diyorum.

adama bişey diyosun ya sus fakir falan diyor en fazla. böyle cevap yazası gelmiyor insanın. güzel comeback yapsa sabahlara kadar tartışıcam.

zaten sayfalarca post attıysam hep yaverlerle uğraşmaktan oldu bu güne kadar.

sana yeni ark enimi lazım, potansiyeli daha yüksek bir şey. bunun pili bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequoya said:

imamizer said:

diaboliq said:

Imam senin bu kadar takmani gerektiricek bisey demedi sana. Adam gayet herzaman yaptığı gibi espirili bi şekilde post attı. Sen şu an belaltı vuruyosun. Ayıp oluyo baya.

asdfs abi herif takılıyor elleşme. bırak mesajı şu konuya kadar bi kere bile post atarak muhattap olmuşluğumuz bile yok. bırak takılsın.

neyse sequo sen bizim işi halledicekmisin şimdi ondan haber ver.

ah imam ah şakalara komikliklere vur işi :) Ama ikimizde biliyoruz kardeşim gerçekleri.

senin bana attığım öm leri koyayım mı buraya ister msin?
ha!
koyayım mı oglum!
Sosyal ağlarda paylaş

Sequoya said:

kavurma said:

SEQ,

imam sana photoshopta bir vesikalık hazırlar 6 ay foruma uğramazsın bence şansını zorlama.

çocuk musun lan :) sen niye hazırlamıyorsun beceriksiz misin? abilerinin arkasına mı sığınıyorsun.

....dedi 2 ay önce para verip adamlarıma dövdürtürüm, ben aç kal desem aç kalcak onlarca besledıgım adam var, hepnizi döverler diyen adam
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

E herkesin bir tarzı var. Adamın tarzı da "sus fakir"den öteye geçemiyor. Siz de onu öyle kabul edin. Yok etmiyorsanız zaten muhatap olmayın.

Adam haklı. Her açtığı konuya reçel bulmuş arı gibi toplaşıyorsunuz.

ya 2 gündür bir tane yancı yok nasıl oldu diyordum ben de.

hemen yetişti sabah güneşi gibi canım yancım.

her iğrençliği, bu da onun tarzı diye legalize etmek de çok mükemmel bir bakış açısıymış. orjinal yancı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...