Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve levent bir güzel şeyin daha içine sıçmıştı

Cons

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

açıkladım işte. sen de ne dramatik çıktın abi. güzel güzel açıklıyorum.

burada sevilmeyen hareketler yapan adama aradan çıkıp "ona da haksızlık ettiler" demek adamın troll potansiyelini arttırıyor diye düşünüyorum. e bunu yapana biraz sinir de olduğumdan yancı diyerek onu gıcık etmeyi seçiyorum.

ve üstelik sende mükemmel işliyor.

Banim dokuz yaşındaki oğlan da aynını yapıyor birini gıcık etmek istediğinde.
Sosyal ağlarda paylaş

"adamın tarzı bu"'dan kapasiteye geçiş yaptın.
gerçi onu alıntıladım ama takıldığım sequo'ya haksızlık yapıldı demendi.

hemen sinirlenme senle bi alıp veremediğim yok dworgianla hiç yoktu ama çok kolay trolleniyorsunuz.

gerçekten yancı diyince böyle hemen parası var diye adamı savunduğunuzu düşündüğümü fln sanıyosunuz heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok öyle düşünmüyorum. Sinirlenmedim de.

Yani burada birine sinirlenebilmek için gerizekalı olmak lazım diye düşünüyorum.

Gerçek hayatta tartışsak belki sesimi zaman zaman yükseltirim ama buradaki bu saçmasapan tartışmalar sadece çerezlik.

Siz ciddiye mi alıyorsunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Banim dokuz yaşındaki oğlan da aynını yapıyor birini gıcık etmek istediğinde.

çok açık söylüyorum hala ağırbaşlı üstten bakan cool guy taklidi yapıyorsun.

gelip demedin mi haksızlık yaptılar diye. bunu yazmamanı istiyorum bu yüzden sataşıyorum sana.

kendimi sequo'nun yerine koyuyorum ben böyle iğrençlik yaparken biri gelse bu adam iğrenç ama ona da haksızlık yapıldı dese 3 kat iğrençlik yaparım.

şuna bir cevap ver. haksız oldugumu düşünüyorsan yapmaya devam edersin ne diyim. ben de seni dellendirmek için yancı demeye devam ederim ne yapayım.
Sosyal ağlarda paylaş

burada olanları en az sikleyen sequo'dur heralde. ben de iş yerinde sıkıldığımdan wot döşeyip paint yapmaktan zevk alıyorum ne yapayım.

dışarıdan elleri titreyerek millete laf yetiştiren biri olarak gözüküyorumdur heralde :D

akşamları ya da haftasonu post attığımı çok seyrek görürsünüz heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu sana diyorum. Adama kapasitesi yetersiz diyorum üstüne alınmıyor. Ama adama haksızlık yapılıyor zaman zaman diyorum sen alınıyorsun.

Pes doğrusu.

Ki yapıldı yani. Bunu burada söyleyecek pek çok insan da vardır.

Ne bileyim en son bir araba meselesi vardı. Orada yapıldı yani.

Ben de sana diyorum ki, insanlar senin gibi düşünmek zorunda değildir. Senin gibi düşünmeyen insanı da hemen yargılama.

Hani laf var ya. Senin gibi düşünmüyorum ama bu düşünceni söyleyebilmen için canımı bile veririm.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben niye uğraşıyorum açıklama yapıyorum anlamadım.

Güzel güzel açıkladım bir art niyetim olmadığını da söyledim orta yolu bile bulmaya çabalamadın en ufağından. Hala beni bitirdin, yancılıkla suçladın diye post yazıyorsun. Yargıladın beni falan diye serzenişlerde bulunuyosun.

Ne diyim daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

"adamın tarzı bu"'dan kapasiteye geçiş yaptın.
gerçi onu alıntıladım ama takıldığım sequo'ya haksızlık yapıldı demendi.

hemen sinirlenme senle bi alıp veremediğim yok dworgianla hiç yoktu ama çok kolay trolleniyorsunuz.

gerçekten yancı diyince böyle hemen parası var diye adamı savunduğunuzu düşündüğümü fln sanıyosunuz heralde.

seni trollemek daha kolay. "sequo haklı" kelimeleri %100 işliyor mesela. hani amaç birini gıcık etmek ise sürekli, sen bayağı easy target durumundasın
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

Ya ben niye uğraşıyorum açıklama yapıyorum anlamadım.

Güzel güzel açıkladım bir art niyetim olmadığını da söyledim orta yolu bile bulmaya çabalamadın en ufağından. Hala beni bitirdin, yancılıkla suçladın diye post yazıyorsun. Yargıladın beni falan diye serzenişlerde bulunuyosun.

Ne diyim daha.

Kes lan yeter artık. Patronunun nosunu bilsem at bu işten sana 5000 tl gönderim dicem hehey
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...