Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Indirimli D3 ve RoS keyler

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

FAQ'da hayır yapamazsınız diyordu ama burada arkadaşlar yapmış, sorun da çıkmamış.

Tabi kendi hesabınla satın alamıyorsun. Yeni bi hesap yaratıp US adresi verip oradan aldığını giftlemen gerekiyor EU hesabına.

Bu arada cdkeys.comdan alıp keyi eline ulaşan var mı? Sabah gelir diye bekliyordum ama hala hareket yok. Bu akşam önemli değil de yarın akşama gelse iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Bu arada cdkeys.comdan alıp keyi eline ulaşan var mı? Sabah gelir diye bekliyordum ama hala hareket yok. Bu akşam önemli değil de yarın akşama gelse iyi olur.
siteye girip istemen gerekiyor. bana id gönder falan dediler. ben de order'ı iptal ettim. 15 tl fazla verip durmaplay.com'dna aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

https://www.durmaplay.com/product/diablo-3-gold-cdkey-blizzard

89.90 tl

adamalr akşam 7de göndermiş dün aldığım keyi

hiç sıkıntı yaşamadım adamlardan yaptığım alışverişlerde tekrar tavsiye ediyorum

bende buradan aldım beklioz keyi bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

FAQ'da hayır yapamazsınız diyordu ama burada arkadaşlar yapmış, sorun da çıkmamış.

Tabi kendi hesabınla satın alamıyorsun. Yeni bi hesap yaratıp US adresi verip oradan aldığını giftlemen gerekiyor EU hesabına.

Ogleyin keyleri siteye yuklediler, mail beklemeyin. Login olup hesap sayfasinda downloadlu bi kisim vardi ona tiklayinca keyi gosteriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

Dark_Soul said:

Valla en temizi blizzardın us storeından alıp giftlemek.Asia serverında crusader la akıyorum dsfsf.

Şu işi yaparken dikkat etmek gereken bir nokta var mı? Patlamayalım sonra.

Normal acc europe, us'den alıp ona giftleyebiliyorum değil mi?

Valla ben pata küte aldım US storedan sonra kendime giftledim.Sonra eu'dan tekrar accoutuma girip keyi ekledim.Bu arada gift işlemini de kendi accountumdan yaptım gene o derece malım yani sdfsdfsd.

Dün gece 11 gibi asia serverında oynadyım crusaderla sıkıntısız.Eu'da oynamak daha kısmet olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben cdkeysden aldığımda 20.99 pounddu, facebook indirimiyle 19.94 e geldi. O da 75 TL yapıyor işte.

Şimdi baktım 25e çekmişler , şimdi alınmaz tabi. Bi d3 orijinali alırken fake us hesap açıp kendime giftlemediğime pişmanım, FAQ'da olmaz dedikleri için girişmemiştim o işe. 16 lira zarar ettim =((
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...