Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iphone dan kurtuluş.

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

nerde diyor orada iphone en iyi ezmis vs.. apple nerede diyor artik ekranimiz super diye herkesden ?

adam satis yaparken reklamdami yapmasin ?

anlamiyorum ki ben su haterligi fan boylugu.. hangisi hosuna giderse al kullan bu kadar basit yani.

nedense herhangi bir topikde iphone kelimesi ya da blizzard kelimesi , ea kelimesi gecince garip bir tepki olusuyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bir sey söylüyorsanız isim verin abi. Ben tuttuğum takıma bile fanatik olarak bağlı değilim Allah'ın telefonuna mi bağlanacağım. Ki android de kullandım, iyi bir telefon denk gelirse yine kullanırım. Bazı seyler apaçık ortada.

Ki subjektif seyler biraz da bunlar. One'nin koyduğu ekranlar dizaynlar falan hic ilgimi çekmiyor mesela. Sadelik sıklık ve uygulamaların düzgün calışması daha önemli benim icin. Ki su ortamda ifag dediginiz adamdan daha fazla android botu var. Bir kaç sayfa arkaya gidersen onları da görürsün.
Sosyal ağlarda paylaş

ipod touch var bir arkadasımda, dediğim gibi cok ıvır zıvır var, dusuk kapasitesi var. 16gb falan ayni fiyata

onun yerine classic 160gb efsane duruyor mesela beni al diye bagiriyor.

zaten telefonda olan özelliklerin daha duşüğüne ekstra para verip 10 kat az saklama kapasitesi almak sacma geldiğinden classic bakıyorum su sıralar.

bu ihtiyaclar kişiden kişiye değişir tabi ama bence gereksiz, telefon varken
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

s4'de lag yok ki, kullanan herkes aynı şeyi söylüyo

custom rom ve root yapmanın amacı full customization, ki iphone'da da bu yok, jailbreak var oda şarjı yarıya indiriyo misal, bi de iphone için bu kadar geniş bi yelpazede olucağını sanmıyorum romların, tüm developerlar androide aktı..

Şu an telefonum root'lu, google playden indirdiğim uygulama sayısı bi elin parmaklarını geçmez, ama blackmart'tan indirdiğim gplay'de paralı olan uygulamaların sayısı, ohooo.

Bide "ya ne kadar kişiselleştirebilirsin ki" diyenlere

http://mycolorscreen.com/

diyorum, azcık gezin, bi daha iphone yüzüne bakmazsınız. Yarın iphone forumlarında sızlanırsınız "bizim neden böyle arayüzlerimiz yok, neden kimse bize bunları yapmıyor" diyerekten.

Siz stabil ios'larınızdan ayrılmayın.

JB pil ömrünü yarıya indirmiyor ,direk bataryayı patlatıyor kardeş sadsaf.

Allam ya modifiyeli şahincilerle , bmw lilerin kapışması gibi olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

off 7 sayfa tartışmış ya herifler...

iphone'dan sıkıldıysan biraz android dene abi işte, baktın hoşuna gitmedi bir sonraki telefonu yine iphone alırsın.

hepsi belli bir standardın kalitenin üzerinde zaten, htc one alıp da veya iphone 5 alıp da "çok kötü telefondu lan, kullanamadım" diyen adam acizdir direkt. iki alette canavar gibi çünkü.

değişiklik güzeldir yani, bende 0 pişmanlık hatta bir daha iphone alacağımı da düşünmüyorum. iphone hep bende konsol hissiyatı vermiştir, androidde pc hissiyatı verdi nedense belki tamamen psikolojiktir, who cares telefon yani. hepsi canavar gibi 500 dolar üstü para verdin mi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...