Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Laptoptan görüntü alamama

elma

Öne çıkan mesajlar

Selamlar pati ahalisi.

HP probook 4540s laptopum var. Bir adet de samsung p2370 23" ekranım var.

Laptopum şu ana kadar sıkıntısız çalışıyordu ekranla, full hd alıyordum. Projeksiyonla da çalışıyordu, hatta şirkette başka hd ekranlarla da sorunsuz çalışıyordu.

Ne oldu bilmiyorum bu laptoptan dışarıya görüntü alamaz oldum. 2 hafta önce TR ye döndüğümde ekrana bağladım görüntü yok, projeksiyona bağladım tanımıyor.

Ekranda sorun yok, başka laptopa bağlıyorum VGA ile saniyesinde görüyor full hd. Laptopa format attım win 8.1 yükledim olmadı yine, tekrar win 7 yükledim her bi drıverı denedim yine olmadı. intel hd3000 yazılımı var. Şu an ekranı algılıyor çözünürlük kısmında ismi yazıyor 2. ekran olarak full hd yi gösteriyor ama monitöre bakınca siyah ekran analog/digital görüntü arayıp bulamıyor.

Ne yaptıysam çözemedim, google da aradım taradım tırıs hiç bişey yok. Yardımcı olabilecek bi cengaver çıkarsa 100.000 lira vereceğim
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

abi işte ekran kartından yapcanda modelini falan yazsan youtubedan aratsan vardır orda videoları

driver a girip aktif edicen yani adamında dediği gibi

ekran kartı on-board, chipset üzerinde. Laptop hp4540s, monitör de samsung p2370. Her bişeyi yükledim tüm driverları denedim yine olmuyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...