Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

sanssizsansli said:

evet abi, herifler oynamadığım halde hearthstone oyununu sebep gösterip hile yapmışsın diyip banladılar. ne mail ne telefon konuşması çare olmadı. nuh diyip peygamber demiyo ipneler.
ben de yeni account açtım.

nasıl bir sebep bu anlayamadım, ne alakası var hs ile ?
Sosyal ağlarda paylaş

overwatch de gidiyor oraya cevaben yazdım da buraya yazayım iyice derail oldu orası çünkü:

HOTS un şöyle bi faydası oalcak ama ilk defa moba türünü oynayacaklara dotaya gelmeden önce hots oyna bi sisteme alış sonra dota ya gelirsin diye bir zemin olacak. orada mevzuyu az biraz öğrenip sorna dotaya gelirler birden zora girmezler smiling smiley ^^ hots böyle bişey işte.

hatta iyi abi oynasınlar dota oynayamayanlar yetemeyenler hots u sonra bizim maçları mahfediyorlar dota da.
Sosyal ağlarda paylaş

kaelthasa şu pyroblastı koyan adama çok kırgınım

phoenix açık ara daha iyi, overall daha çok damage yapıyor, cdı daha düşük, instant

zaten teamfightda 2 saniye hiçbişey yapmadan enemynin rangeında durmak bir kere flawed bişey zaten

ama birini one-shotlamak, ateş topu giderken kaçışını seyretmek, disengage yapan adama son anda ateş topunu fırlatmak kadar zevkli bişey yok

http://www.haber53.com/resimler/galeri/630/39841.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

overwatch de gidiyor oraya cevaben yazdım da buraya yazayım iyice derail oldu orası çünkü:

HOTS un şöyle bi faydası oalcak ama ilk defa moba türünü oynayacaklara dotaya gelmeden önce hots oyna bi sisteme alış sonra dota ya gelirsin diye bir zemin olacak. orada mevzuyu az biraz öğrenip sorna dotaya gelirler birden zora girmezler smiling smiley ^^ hots böyle bişey işte.

hatta iyi abi oynasınlar dota oynayamayanlar yetemeyenler hots u sonra bizim maçları mahfediyorlar dota da.

yav he he
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

Dota derken? LoL demek istedin heralde ?

Bu arada hala lv 40 beta portreleri gelmemiş hani release ile gelecekdi buglananlar ?

Benim ve arkadaşlarımdan eksik olanların geldi. Closed Beta bitmeden 40 olman gerekiyor diye biliyorum. Hala gelmediyse ve Closed Beta'da 40 olduysan ticket aç diyeceğim de Blizz support evlere şenlik.
Sosyal ağlarda paylaş

.

DeviantSun said:

Regalya said:

Dota derken? LoL demek istedin heralde ?

Bu arada hala lv 40 beta portreleri gelmemiş hani release ile gelecekdi buglananlar ?

Benim ve arkadaşlarımdan eksik olanların geldi. Closed Beta bitmeden 40 olman gerekiyor diye biliyorum. Hala gelmediyse ve Closed Beta'da 40 olduysan ticket aç diyeceğim de Blizz support evlere şenlik.

Ben support'dan memnunum, Heroes of the Dorm'dan Azmodan portrait gelmemişti ticket açtım 4-5dk içinde döndüler hemen sağolsunlar. Halletttik. Ticket aç gönderirler sana da.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...