Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Binebilen ama absürd duranlar raynor, diablo falan oyunun komik teması nedeniyle özellikle tutuluyor.

Bineğe binme şansı olmayan heroların kendi özel movement skilleri var abathur falstad gibi ya da bineğe biner gibi movement speed alıp farklı hareket animasyonuna geçiyorlar.

Bunun dışında herolara özel binek yok bineğe binebiliyorsa aynı bineğe biniyorlar. Hero questleriyle o hero için farklı binek tintleri açmak mümkün ama bunlar da sabit recolorlar. Master skinler gibi heroya özel binekte getirebilirler ileride arthasa invincible, raynora vulture gibi ama bildiğim kadarıyla offical bir açıklama yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Komik tema ile laçkalık arasında ince bir çizgi var ama^^ Neyse ben öylesine sordum merak ettim.

edit: bir daha baktım dediğiniz gibi "komik" tema üzerine gitmişler herhalde. Stiches denen karakterin master skini bence berbat mesela. O karakterin içine etmişler. Mor taç, altın işlemeli silah filan. İçler acısı.
Sosyal ağlarda paylaş

auth'de takılan var mı başka?

mardox#2626 ekleyin akalım

bu arada bu para saçmalı oyunların betası sürekli wow'da paid char service aldığım için geldiğini düşünüyorum. oydu buydu derken kaç € verdim belli değil paid char services'e.
hiç bir şeyin betası gelmezken HS ve HotS'un ilk wave'lerde betasının gelmesi tesadüf olamaz :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...