Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diyelim ki iç savaş çıktı

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Anayasa değişmedi diyorsun. Soruyormusun hesabını anayasa değişsin diye oy verdin, neden halen değişmedi diye. Önümüz seçimler neden halen darbecilerin getirdiği %10 seçim barajı ile seçimlere gidiyoruz diye soruyormusunuz hesabını. Noldu bizim iş diye. Yokuşa sürüp duruyorlar, komisyonda.
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

hayır haydari,
ben sana 12 eylül 1980 tarihinden önce askeri vesayet var mıydı yok muydu diye soruyorum. çünkü sen 12 eylül'den sonra askeri vesayet oldu diyorsun. o zaman bir açıklama bekliyorum. bu kadar basit. lafı dolandırma.
google'a yaz o cevap versin sana. ben sana bir taahhütte mi bulundum ? açıkçası sen çok yanlış bir yoldasın. bunu sen de biliyorsun. ve bu işten herkes akıllıca birlikte hareket ederek çıkarsa çıkar. yoksa buralar hep bataklık.
Sosyal ağlarda paylaş

haydari said:

Biyik said:

hayır haydari,
ben sana 12 eylül 1980 tarihinden önce askeri vesayet var mıydı yok muydu diye soruyorum. çünkü sen 12 eylül'den sonra askeri vesayet oldu diyorsun. o zaman bir açıklama bekliyorum. bu kadar basit. lafı dolandırma.
google'a yaz o cevap versin sana. ben sana bir taahhütte mi bulundum ? açıkçası sen çok yanlış bir yoldasın. bunu sen de biliyorsun. ve bu işten herkes akıllıca birlikte hareket ederek çıkarsa çıkar. yoksa buralar hep bataklık.

tahahhütte bulunmadın ama 12 eylül'den sonra askeri vesayet oldu diyorsun yani öncesinde yok demek bu. bunu teyit etmek istiyordum, ettin. yahu bırak askeri vesayeti 60 ve 71 yıllarında iki tane askeri darbe oldu. bu kadar mı türkiye siyasetinden uzaksın?
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

Bir şarkıları çıktı ve şu anda herkesin diline dolanmış durumda.

mIRC'te winamp'tan dinlerken şarkıyı kanallara gönderiyor işte şunu bunu dinliyor falan diye.Abartısız her gören "wake me up inside ehueh" filan yapıyor.Acaip sinir olmaya başladım.

Ne diye dinlediğimi bilmeden direk atlıyolar.Halbuki bu şarkının benim için apayrı bi anlamı var.Ama 1-2 cümle kapmış ya şarkıdan.İlla onu sergiliycek bana.La havle..[hline]ymumcuoglu

Even the smallest person can change the course of the future...

30 temmuz 2003

Saeros said:

Üzülme bu kadar, deneyim en iyi öğretmendir demişler.Pişman olma demiyorum,ama yaşadıklarından ders almaya (çıkarmaya) çalış.[hline]Every man dies, not every man really lives.

bu da aralık 2003'ten.
eskiden ne güzel ciddi ciddi ADAM gibi tartışıyormuşsun. akıl veriyormuşsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

Saeros said:

Bir şarkıları çıktı ve şu anda herkesin diline dolanmış durumda.

mIRC'te winamp'tan dinlerken şarkıyı kanallara gönderiyor işte şunu bunu dinliyor falan diye.Abartısız her gören "wake me up inside ehueh" filan yapıyor.Acaip sinir olmaya başladım.

Ne diye dinlediğimi bilmeden direk atlıyolar.Halbuki bu şarkının benim için apayrı bi anlamı var.Ama 1-2 cümle kapmış ya şarkıdan.İlla onu sergiliycek bana.La havle..[hline]ymumcuoglu

Even the smallest person can change the course of the future...

30 temmuz 2003

Saeros said:

Üzülme bu kadar, deneyim en iyi öğretmendir demişler.Pişman olma demiyorum,ama yaşadıklarından ders almaya (çıkarmaya) çalış.[hline]Every man dies, not every man really lives.

bu da aralık 2003'ten.
eskiden ne güzel ciddi ciddi ADAM gibi tartışıyormuşsun. akıl veriyormuşsun.

şimdi madam mıyız lan
noluyo lan!
*böğrüşmeler*
Sosyal ağlarda paylaş

arkamdan konuşulmuş =((

buralar demek ki pek değişmiyor, aynı insanlar aynı düşüncede, aynı tartışmalar dönmekte falan. tek bi önerim olabilir, sallamasyon yapmayın, tarih okuyun, felsefe-politika okuyun, argümanlarınızı temellendirin, burda yazılan şeyleri yazan kişiye bakarak ve sırf o da sizin gibi düşünüyo diye otomatikman doğru kabul etmeyin (benim yazdıklarım hariç tabi, ben hep haklıyım fdsf), ve tabi sizle aynı düşüncede olmayan birini de otomatikman şöylesin-böylesin ad-homineme girmeyin, o da doğru bişey anlatıyo olabilir. tabi bu dediklerim ideolojiden gözü kör olmuş arkadaşlara belki de pek bişey anlatmayacaktır =/
Sosyal ağlarda paylaş

sir said:

arkamdan konuşulmuş =((

buralar demek ki pek değişmiyor, aynı insanlar aynı düşüncede, aynı tartışmalar dönmekte falan. tek bi önerim olabilir, sallamasyon yapmayın, tarih okuyun, felsefe-politika okuyun, argümanlarınızı temellendirin, burda yazılan şeyleri yazan kişiye bakarak ve sırf o da sizin gibi düşünüyo diye otomatikman doğru kabul etmeyin (benim yazdıklarım hariç tabi, ben hep haklıyım fdsf), ve tabi sizle aynı düşüncede olmayan birini de otomatikman şöylesin-böylesin ad-homineme girmeyin, o da doğru bişey anlatıyo olabilir. tabi bu dediklerim ideolojiden gözü kör olmuş arkadaşlara belki de pek bişey anlatmayacaktır =/

Aaa Umut. NAber lan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...