Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diyelim ki iç savaş çıktı

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Şıklarda cidden problem var kendime saf seçemedim

Şıkların çoğu zaten zırva.

"Elbette ulusalcı, milliyetçi,,vatansever her türden insanla birlikte kürtçü ve şeriatçı bölücülere karşı mücadele ederim.Gerekirse her iki kesimden can alırım."

şu şıkkı seçmeye yönlendirmişsin insanları (siyasal veya sosyal bir görüş belirtmek isteyen insanları)

Şeriatçı dediğin insan sayısı zaten 1-2 milyondur maksimum. Kürt dediklerin zaten iç savaş çıkarmış durumda yeni bir savaş çıkmasına gerek yok.

Kısacası iç savaş çıkması durumunda ki bunu çok mümkün görmüyorum. Şeriatçı kesim arasında bir savaş çıkmaz, kürtlerle zaten iç savaş mevcut
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

kuddusimavra kusura bakma ama bir önceki tartışmamızda ben pkk'ye karşıyım kürtlere değil diyip burada şıklara KÜRTÇÜ BÖLÜCÜLER!!! diye yardırmışsın. sonra da ben kürtlere laf etmiyorum diyorsun. bu apaçık nefret söylemidir.

Olm biyik.adi ustunde SIK yahu.
Kurtcu boluculerden kastettigim de belli.senin niye agrina gitti,ne gibi bir nefret soylemi gordun bunda anlamadim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

sir said:

nolmuş buralar ya :S

çetintaş'ın bir başlığı ilk defa bir işe yaradı, şu kadar da olsa bir mesajını gördük. :)

Sorma ya, sağduyu sahipleri olmayınca meydan böyle ajitatörlere kaldı.. :/

Az biraz TV izle AKP'yi izle sende ajitatöre dönersin.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

sir said:

Tövbe estağfurullah nolmuş buralar ya mübarekler :S

çetintaş zındığının bir başlığı ilk defa bir işe yaradı, şu kadar da olsa bir mesajını gördük be mübarek. :)

Sorma ya, sağduyu sahibi senin gibi hocalarımız olmayınca meydan böyle ajitatörlere kaldı.. :/

Fix'd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...