Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Soma - Amnesia'nın yapımcısından Sci-fi horror

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Strange occurrences are disrupting the routines of the PATHOS-2 research facility. The radio is silent. Behavioral anomalies of the machines are increasingly dangerous, if not... malevolent. The facility is devolving into chaos. No weapons, and the only escape is practically unthinkable.

From Frictional Games, creators of the groundbreaking Amnesia and Penumbra series, SOMA is an aberrant tale of scientific inquiry and survival; an entropic exploration of synapse and circuit that wades through the delusions of human consciousness.

Three years in the making, SOMA is a unique continuation of Frictional Games' signature style of explorative horror, provocative storytelling, and unfathomable tension, free of distractive cut-scenes and combat. SOMA is coming to PC and PlayStation 4 in 2015.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
sabonis said:

batuhan said:

Azalarak bitsinler ya.

ben bu mantığın hastasıyım ya. ben sevmiyorum o zaman hiç olmasın.

ooooldu

neyine batıyor ise insanların. sanki bu tür, oyun dünyasının justin bieber'ı anasını satayım

Sakin ol şampiyon.
Amnesia türe bi yenilik katmış olabilir ama hiç bi ilerleme gelişme olmadan , aynı kafada kaç oyun daha çıkartabilirler sanıyosun. Ama eminim bundan 10 sene sonra bile çıkıcak aynı oyunu sen alıcaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

batuhan said:

sabonis said:

batuhan said:

Azalarak bitsinler ya.

ben bu mantığın hastasıyım ya. ben sevmiyorum o zaman hiç olmasın.

ooooldu

neyine batıyor ise insanların. sanki bu tür, oyun dünyasının justin bieber'ı anasını satayım

Sakin ol şampiyon.
Amnesia türe bi yenilik katmış olabilir ama hiç bi ilerleme gelişme olmadan , aynı kafada kaç oyun daha çıkartabilirler sanıyosun. Ama eminim bundan 10 sene sonra bile çıkıcak aynı oyunu sen alıcaksın.

arcane said:

kaç tane çıkarabilirler bilmiyorum ama sadece bir tane yaptılar. o da bu oyun ve henüz çıkmadı.

amnesia ile eş değer güzellikte olduktan sonra aynı kafada istedikleri kadar oyun çıkarabilirler. memnun olurum.

this. elimizde yok çünkü o tarzda hiç oyun.

anasını satayım her oyun türü, 3 ayda bir yeni şeyler getiriyor sanki da, bu tür yerinde sayıyor sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

the dark descent'de yağın bitmesi için lambayı açık bırakıp, büyük abdeste gitmiş olman lazım. oradaki önemli mekanik sanity'di, o da a machine for pigs'de konu itibari ile gereksiz. mesela iki oyunda da birebir aynı puzzle var. hani potion yapıp kapıyı eritiyorsun. utanç verici. adamlar yaparken utanmamış ben oynarken utandım sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...