Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

haha abi satmaya çalışıyorum kimse almıyor, herkes bok atıyor "key 50-100 lira arası kim bukadar para verir" diyor. Para veriyim ozaman siz bana satın diyorum "çok ucuz, key 300$" diyorlar. Anlamadım ben bu işi, bi yanlışlık var :)

Quake'ci squee'yim evet :)
Sosyal ağlarda paylaş

Eu.battle da Beta SignUp diyince indirilen system check de ne yaparsam yapayım, there was a problem retrieving your system information. please close all applications and try again hatasi aliyorum. Hani key mey geleceginden degilde su hataya uyuz oldum nasıl çözülüyor bu
Sosyal ağlarda paylaş

oyun ağır p2w ya, gerçekten en az 100 booster açıcan ya da sadece dailyler i yapıp hergün kapatıcan 4-5 ay sonra tamam f2p olarak oynanır hale getirirsin. Daimondayım 1 tane abartmıyorum 1 tane legenderysiz epicsiz oyun görmedim zaten rareler gırla, hani 5 oyundan 3nü win yapayım gold kasayım olmuyor parayla pack açmadıysan. Basic set kullanan yok. 1/3 win ratio yu yakalayabilirsen iyidir para harcamadıysan oda gene oyun başına 1 golda denk gelmiş oluyor. 100 oyunda 1 pack açıcaksam bsg blizzard.

Unranked desen onda da smurferlar var bişey farketmiyor belki onda win ratio olarak 1/2 tutturulur. Ama ağır işsiz değilseniz günde 1 booster bile açmak zor. f2p oynayarak.

Edit: he booster dediğinde 100 oyunda 5 kart yani, gerge bir ara hesap yapmıştın sen en kolay booster açılacak kart kasılacak oyun olacak falan diyordunda hesabına bakmamıştım. günde 8 saat gameplayle 1 booster (5 kart anca açılır)
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

oyun ağır p2w ya, gerçekten en az 100 booster açıcan ya da sadece dailyler i yapıp hergün kapatıcan 4-5 ay sonra tamam f2p olarak oynanır hale getirirsin. Daimondayım 1 tane abartmıyorum 1 tane legenderysiz epicsiz oyun görmedim zaten rareler gırla, hani 5 oyundan 3nü win yapayım gold kasayım olmuyor parayla pack açmadıysan. Basic set kullanan yok. 1/3 win ratio yu yakalayabilirsen iyidir para harcamadıysan oda gene oyun başına 1 golda denk gelmiş oluyor. 100 oyunda 1 pack açıcaksam bsg blizzard.

Unranked desen onda da smurferlar var bişey farketmiyor belki onda win ratio olarak 1/2 tutturulur. Ama ağır işsiz değilseniz günde 1 booster bile açmak zor. f2p oynayarak.

Edit: he booster dediğinde 100 oyunda 5 kart yani, gerge bir ara hesap yapmıştın sen en kolay booster açılacak kart kasılacak oyun olacak falan diyordunda hesabına bakmamıştım. günde 8 saat gameplayle 1 booster (5 kart anca açılır)

Arena da 9 yaparsan 250-300 gold geliyor. 5-6 win ile paranı çıkarıyorsun. 150 gold falan geliyor. Arena da p2w yok. Çoğu insan arenadan wipe gelene kadar 2-3k gold yaptı. Ve sürekli booster pack geliyor para yanında.

Ha sen her arenaya girdiğinde 1-3 , 0-3 , 2-3 falan yapıyorsan zaten daily yap 3-4 günde bir arena parası gold kas. Oyun bundan ibaret olur senin için.

Oyunda p2w kısmı var ama Blizz o kadar abartmamış. Arena da 6-9 arası maç kazanırsan zaten ya verdiğin 150 gold geri geliyor yada fazlası. Yanında sürekli 1 booster pack.

Sallarken destekli salla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
33 duz oyun bir pack bu arada. Daily Quest'leri cikartirsan gunde 21 oyun bir pack. Ortalama 10 dakikadan 5-6 saat oyun bir pack. Daha ne olacak? 2 saat oynayip pack mi acacaksiniz?

CCG ayrica bu, p2w demek hic dogru degil. Parayla booster alinmayan gordugum ilk CCG benim Scrolls, bir de Faeria cikiyor iste.

MTGO'da istersen 1000 tane oyun kazan mesela yenilmeden, bir tane booster vermezler. Ya turnuvalara katilip derece alacaksin, ya da parayla alacaksin. Ne bekliyorsunuz yani?

Benim p2w derken takildigim yer oyunun kartlari parayla satmasi degil, bu normal; oyunun f2p diye kendini lanse etmesi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Benim kadar sanssiz biri olmadigini iddia ediyorum.

Wipe oldu olali 4 legendary cektim. Sunlar:

http://media-hearth.cursecdn.com/avatars/32/615/245.png
http://media-hearth.cursecdn.com/avatars/31/906/498.png
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...