Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lego hastalığı

Sequoya

Öne çıkan mesajlar

Titanic cekici bir gemi degil, sadece adi var. Lego franchise ve variety adina (botanik setleriyle tablo setleri nedir, Allah ini seversen) kendi core setlerine (Or. City serisi) gereken ozeni gostermemeye basladi.

New product development departmaninda calisan bir elemana denk gelmistim. Dedim, "hic fanlarin kendi custom yaptiklari setlere bakiyormusunuz, acayip iyi isler yapanlar var, direk al kutula sat, o kadar iyi". Ornek olarakta Back to the Future - Delorean in aynisi yapan Koreli bir elemani soyledim (Adam custom sticker filan bastirmis, arabanin ici ve on paneli icin o kadar iyi). "Aa biz yaptik Delorean" dedi. Yaptik dedigi bu;

81iuPIBdSEL._AC_SL1500_.jpg

"Kendi fan sayfamiz var, orada gelen taleplere bakiyoruz sadece" diye ekledi. Markamiz nasilsa populer, seyimizde degil tavrindaydi.

Sosyal ağlarda paylaş

yeni daha detaylo büyük ölçekli delorean söylentisi var, ecto-1'in büyütülmesi gibi olur bence de.

titaniki severim aldım ben, direkt ön siparişle geldi. 15kg taşırken bayıldım zaten kendimi zor taşıyorum...
sevip sevmemek subjektif, bence çekici baya severim tipini falan. dünya haritasından iyidir yine sdf

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

spacer.png

Bu ay büyük bi set alayım dedim. Home Alone ile Haunted House arasında kalmıştım aslında sonra birden Daily Bugle alıverdim. Chess setleri saymazsak 25 tane ile en çok mini figür içeren setmiş o baya etkili oldu. Pintilik yapmayıp setlere daha çok mini figür koysalar satışları arttırırlar aslında.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
On 20.10.2021 at 11:50, Gallant dedi ki:

Titanic cekici bir gemi degil, sadece adi var. Lego franchise ve variety adina (botanik setleriyle tablo setleri nedir, Allah ini seversen) kendi core setlerine (Or. City serisi) gereken ozeni gostermemeye basladi.

New product development departmaninda calisan bir elemana denk gelmistim. Dedim, "hic fanlarin kendi custom yaptiklari setlere bakiyormusunuz, acayip iyi isler yapanlar var, direk al kutula sat, o kadar iyi". Ornek olarakta Back to the Future - Delorean in aynisi yapan Koreli bir elemani soyledim (Adam custom sticker filan bastirmis, arabanin ici ve on paneli icin o kadar iyi). "Aa biz yaptik Delorean" dedi. Yaptik dedigi bu;

81iuPIBdSEL._AC_SL1500_.jpg

"Kendi fan sayfamiz var, orada gelen taleplere bakiyoruz sadece" diye ekledi. Markamiz nasilsa populer, seyimizde degil tavrindaydi.

https://www.lego.com/en-us/product/back-to-the-future-time-machine-10300

Sosyal ağlarda paylaş

Topigi gorunce yazayim dedim. Ben Castle ve Space hastasiyim. 80-90'lardan olan setler, factionlar filan. Evde gecen gun oturdum tek tek bricklinkten parcalari buldum meger bir iki setin tamami varmis nefis oldu. Simdi bakiyorum cok pahalilar tabi ebayde filan.

Sosyal ağlarda paylaş

On 19.03.2022 at 02:03, goldbären dedi ki:

O an 1bil usd isteseymisim olucakmis demek ki ? Dukkanlara gelsin, yapilmisini goreyim, ona gore alirim gibi duruyor, gerci fiyati az buz degil. Lighting kiti de bakmak lazim buna, verdikleri isik sadece akim kapasitoru icin.

Ama verdikleri brickler boyle standard gri, deloreanin paslanmaz celik govde hissiyatini yansitmiyor.

Gallant tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...