Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Free Trial 27 Eylül - 3 Ekim Arası

Makarov

Öne çıkan mesajlar

Oyunda denge var a...... diyip ts de küfürler edip, bırakan insan gördüm bu oyunda.
Neymiş efendim arkadaş kasıp kasıp millete teq atamıyormuş.

edit: o denge var a.... kısmını ben özet olarak geçtim. Yoksa onların (sanırım 2-3 kişiler) anlattıkları şeyler biraz uzundu. Hele bir tanesi vardıki inanılmaz. üstü başı tamamen exoticmiş, lvl 80 olmamış adama ölmüşmüş (exotic dediği şeyleri dizmeside 2 gündü bu arada. Şuan tek akşamda dizilir büyük ihtimal. Yani durum kafanızda canlansın diye basit bir örnek vermek istedim).

Lvl 80 olmamış adama ölmekte başarı ister 1vs1 de.
Sosyal ağlarda paylaş

End gamei sadece en iyi armor ve silahları düzmeye bağlayan ve sonra gelip end game yok diyenleri ben yakında görücem. Bir ascended weapion yapması bile haftalar sürerken yakında ascended armorlarda geliyor. Exoticlerin resmen hiçbir hükmü kalmayacak. Hadi bakalım uğraşsınlar şimdi aylarca itemlarını düzmek için.
Sosyal ağlarda paylaş

şu oyunu f2p olcak diye bekleyenler avcunu yalar, wildstar tutarsa belki yaparlar o da en erken 2014 sonlarına doğru, o zaman girip oynarım dediğinizde de adam olmayacak zaten tek başınıza group eventleri yapmak için debelenir durursunuz.

ben hiçbir mmo'de level kasarken bu kadar keyifli bir şekilde kasmadım. normal inanılmaz bayarım level kasarken, öfleye püfleye bir amaca ulaşmak için çekilmesi gereken bir ızdırap gibi gelir. oyun resmen kaymak kıvamında akıyor, kendi kendine level atlıyorsun. o neymiş lan şurda ne varmış o ne ya derken exp akıyor gidiyor. kombatı zaten son derece zevkli 6-7 mob çekip dodgelayıp, ability'i atarken blindlayıp son saniye aegis basıp kesmek o monoton solo pve'i kırmış bence. wildstar şunu yarısını becerse solo pvede ve levelingde benim kabulumdur.

oyun buy to play bu arada bilmeyenlere. sürekli indirim zart zurt oluyor. hiçbir premium vs. konsepti de yok, oyunu çatır çatır 1 kuruş vermeden oynuyosun.

end-game konusunda kabız ama wvwvw bayıyor. spvp ödüllendirmiyor. pve nasıl bilmiyorum ama pve oyunu değil çok başarılı olduğunu sanmıyorum.

zor silah/gear yapmak =/= iyi endgame, başarılı endgame.

şu oyunun yapması gereken gerçekten guild wars haline getirmekti. wvwvw map'i gibi bir mapte guildler holding ele geçirip, siege droplayabilecek, destructable structure/siege engineler ile darkfall'un basitleştirilmiş haliyle implement edeceklerdi. holdinglere de getiri, bonus, sosyal ortamlar, housing bile koyabilirlerdi.

savaş kazanıp, savaş kaybetme hazzı vermeliydi guild boyutunda. yapamadılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm oyunları yüksek ayarlarda gayet düzgün çalıştıran ekran kartı tek bir oyunu çalıştırmadığı için kötü olmaz.
Karşılaştırmaya gelince, 9800 masaüstü bilgisayarımda var, kesinlikle laptoptaki ekran kartı kadar iyi değil, iki bilgisayara da yüklü oyunlarım var.
Ayrıca bilgisayarın açılmama nedeni sistem doyalarından birinin olmaması/bozulması vb. vb. nedeniyleydi. Herkese, her bilgisayara olmaz, şans işte, ama uğraşmam işte bir daha.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bingildak said:

şu oyunu f2p olcak diye bekleyenler avcunu yalar, wildstar tutarsa belki yaparlar o da en erken 2014 sonlarına doğru, o zaman girip oynarım dediğinizde de adam olmayacak zaten tek başınıza group eventleri yapmak için debelenir durursunuz.

ben hiçbir mmo'de level kasarken bu kadar keyifli bir şekilde kasmadım. normal inanılmaz bayarım level kasarken, öfleye püfleye bir amaca ulaşmak için çekilmesi gereken bir ızdırap gibi gelir. oyun resmen kaymak kıvamında akıyor, kendi kendine level atlıyorsun. o neymiş lan şurda ne varmış o ne ya derken exp akıyor gidiyor. kombatı zaten son derece zevkli 6-7 mob çekip dodgelayıp, ability'i atarken blindlayıp son saniye aegis basıp kesmek o monoton solo pve'i kırmış bence. wildstar şunu yarısını becerse solo pvede ve levelingde benim kabulumdur.

oyun buy to play bu arada bilmeyenlere. sürekli indirim zart zurt oluyor. hiçbir premium vs. konsepti de yok, oyunu çatır çatır 1 kuruş vermeden oynuyosun.

end-game konusunda kabız ama wvwvw bayıyor. spvp ödüllendirmiyor. pve nasıl bilmiyorum ama pve oyunu değil çok başarılı olduğunu sanmıyorum.

zor silah/gear yapmak =/= iyi endgame, başarılı endgame.

şu oyunun yapması gereken gerçekten guild wars haline getirmekti. wvwvw map'i gibi bir mapte guildler holding ele geçirip, siege droplayabilecek, destructable structure/siege engineler ile darkfall'un basitleştirilmiş haliyle implement edeceklerdi. holdinglere de getiri, bonus, sosyal ortamlar, housing bile koyabilirlerdi.

savaş kazanıp, savaş kaybetme hazzı vermeliydi guild boyutunda. yapamadılar.

valla hiçde avucumu yalamam free olursa belki denerim oda görürsem bi yerde yada hatırlarsam :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...