Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yav kaçar

yav

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

imamizer said:

sen onları dinleme.
derslerine iyi çalış. seni oraya devlet yolluyor. ders çalış, oranın bilgisini al, bizi güzelce temsil et ve gelince burada faydalı ol diye. yani bizim vergilerimizle gidiyorsun adfjfg içme sıçma, gezme, sevişme değil bilgi peşinde koşan çalışkan, sorumluluk sahibi bir türk genci olman gerektiğini unutma.
saygılar.

memur detected.

öyle diyorsunda daha dün haftasonu bi şeyler yapalım diyen kızdan telefonuma mesaj geldi, "senin nezdinde hükümeti cezalandırıcam diye".
Sosyal ağlarda paylaş

galiba o kurallar okuldan okula degisiyor ya da zamanla degismis olabilir. bence yav sen bi okulun ilgili bolumunu arayip sor sonra sakata gelme. cok insan taniyorum cunku son senelerde az ders gectigi icin strese giren ama sonuclari hatirlamiyorum. son senelerde yine alinmasi gereken ders yukunu de sacma sekilde arttirdilar. erasmusa giden adamin 2-3 dersten fazla almamasi lazim bence ama 5-6 ders alman gerekiyor. turk sistemi her zaman duz mantik calisiyor malesef `daha cok ders aldirirsak daha cok calisirlar hmfs` diye dusunuyorlar ama asil olan daha cok dersten kalinmis oluyor turkiyenin olmayan akademik imaji daha da zedelenmis oluyor. tamamen apayri bir ortam, apayri bir okul, kurallar ve dil icersine giriyorsun, sudan cikmis baliga donuyorsun. boyle bir ortamda hayatini 0 sosyallesme ile gecirsen bile zorlanirsin derslerde.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

sen onları dinleme.
derslerine iyi çalış. seni oraya devlet yolluyor. ders çalış, oranın bilgisini al, bizi güzelce temsil et ve gelince burada faydalı ol diye. yani bizim vergilerimizle gidiyorsun adfjfg içme sıçma, gezme, sevişme değil bilgi peşinde koşan çalışkan, sorumluluk sahibi bir türk genci olman gerektiğini unutma.
saygılar.

http://i.imgur.com/iycfTsB.png
Sosyal ağlarda paylaş

Olm 450 € para veriyorlar aylik. Nasil 1 ay geciriyorsunuz o parayla ben hayret ediyorum. Su 5 euro gunde 150 eurosu suya gider lan paranin. Ne yiyorsun. Nasil seyahat ediyorsun. Nerede kaliyorsun. Erasmusa gidip egleniyorlar falan. Ilginc gercekten.. 450 euro lan. Saka gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...