Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ney York - New Jerseyde olan kimse var i

SenariouS

Öne çıkan mesajlar

Arlooax said:

Bende CT - West Haven'dayım. Uzak değilim sana ama yakın da değilim hadi eğlenelim, gezelim, tozalım, içelim ve de güzelleşelim diyebilmek için. Ama bir soru veya sorunun olursa çekinme yaz, anladığım birşeyse tecrübe paylaşırım.

ohaa snn deki hacı mısın sen?
Sosyal ağlarda paylaş

Kabaca bir iki pointer vereyim...
İlk olarak dili basic şekide hallet, basicden kastım çat pat derdini anlatabilir ol, halk arasında tarzanca diye bilinir. İkincil olarak ehliyet edinmediysen edin ve mobiliteni kazanmaya çalış, bağımsızlığını ilan et.

Hemen hemen her kasabanın bedava dil kursları olur, ülkedeki göçmenlerin adaptasyonu için. Mesela burada, benim bulunduğum yerde hem üniversitelerin hem de devletin sponsor olduğu, bedava dil kursları var. Buralarda writing den tut, amerikan kültürüne kadar bilgi akışı sağlıyorlar.

Kesinlikle oralarda da vardır diye düşünüyorum , araştır. Devletin sponsor oldukları Adult Education diye geçiyor kelime olarak, sorgularında kullanabilirsin.

Alışveriş kısmı bence sonraki olay :)
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

Arlooax said:

Evet benim :) Korkmalımıyım ?

abi sen harika bir adamdın ya! biz çok severdik seni. hey gidi. gittim geldim 12 sene geriye :)
selam olsun hocam!

Konuya tecavüz oldu ama yazmassam rahat edemiyeceğim. Bizde sizleri çok severdik, güzel günlerdi pek çok açıdan.

Konu hacked oldu özür :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...