Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tequatl Rising - Class Durumları

bingildak

Öne çıkan mesajlar

Kim diyorsa onu saçmalamış.

ShadowFury said:

O siteleri biliyorum da buildlerin hangisi iyi hangisi kötü onu bilmiyorum. Kağıt üzerinde çok güzel görünen buildler çok işe yaramaz olabiliyor. Ya da DPS i mükemmel mesela ama 2 saniyede yatınca o DPS hiçbirşey ifade etmiyor mesela. O yüzden buildleri detaylı şekilde incelemeye çalışıyorum.
Forumlara filan bakıyorum 1-2 sayfa build tartışması var, 10 sayfa "senin buildin tırt, benimki uber" shitstormu var. İstisnasız. Hepsinde. Karar veremiyorum o yüzden eheh ^^

Bazı buildlerin altında açıklamaları falan da oluyor.Mantıklı bulduklarını denersin.Ayrıca en çok okunan veya oy alan buildlere göre sıralayıp, denemeye onlardan başlayabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

O siteleri biliyorum da buildlerin hangisi iyi hangisi kötü onu bilmiyorum. Kağıt üzerinde çok güzel görünen buildler çok işe yaramaz olabiliyor. Ya da DPS i mükemmel mesela ama 2 saniyede yatınca o DPS hiçbirşey ifade etmiyor mesela. O yüzden buildleri detaylı şekilde incelemeye çalışıyorum.
Forumlara filan bakıyorum 1-2 sayfa build tartışması var, 10 sayfa "senin buildin tırt, benimki uber" shitstormu var. İstisnasız. Hepsinde. Karar veremiyorum o yüzden eheh ^^

Buildlerin mantığını anlamak önemli o yüzden ,ezber değil de modifiye edip kullanmak lazım kendi zevkine ,oynama tarzına bağlı olarak ,glass cannon hoşuna gider 2 saniyede yatarsın ama 2 sn.de kesme potansiyelin vardır yada last man standing takılayım dersin o da mümkün ,ben sevdim ya gw sistemini.
Sosyal ağlarda paylaş

Görmediğim contente göre build değerlendirmek te zor ama. veya bazı şeyler için bayağı detaylı analizler filan koyuyorlar onu da dikkate almak lazım.
Mesela fractals a hiç girmedim, ascended equip için bayağı kasmam gerekecek onun için build arıyorum, yüksek levellarda tank hiç işe yaramıyor herşeye tek atıyolar demişler, pure glass cannon tavsiye etmişler ona güvenip ona göre mi build yapsam yoksa survivability ye önem versem mi bilmiyorum mesela.

Neyse, kullandığım builde Staff ın yanında Sword&Focus kullanmaya başladım, traitleri değiştirmeden bonusları değiştirince bayağı güzel oldu gibi, ama fractals ta ve diğer dungeonlarda test etmedim daha.

Şu an kullandığım build şu

http://www.gw2build.com/builds/simulator.php#1.3.3.7.18.0.0.0.0.0.54.65.67.68.77.0.0.0.0.0.0.171.175.176.0.0.0.197.204.203.216.0.0.0.30.0.30.10

Gear: Sword&Focus ve Staff Berserker(Sigil: Accuracy, OH: Force
Armor: Berserker (Soldier Rune)
Jewellery: Knight(Emerald)/Valkyrie(Beryl) karışık
(ama tamamen Knight veya Soldier a geçicem. Fazladan masraf olmasın diye şimdilik idare ediyorum, ascended alınca onları öyle yaparım diyorum)

Outdated olmuş/değiştirmem gereken bir şey var mı? Ne yapsam daha iyi olur? Dungeon farming için neler lazım? Olmazsa olmaz şeyler, faydalı bonuslar filan neler?
Sosyal ağlarda paylaş

hunty said:

Okudugum her yerde hemen hemen en kotu class Ranger denmis. Ben de Ranger actim :) Yol yakinken geri mi donsem? Ranger oynayasim var ama....
Ustune Warrior'dan sonra en cok oynanan class boost falan yapmazlar buna...

Kötülüğünün sebebi petlerin yapay zekalarının embesilliğe yakın olması daha çok =) Bir de Anet yenilik konusunda Rangerları pek sevmiyor gibi bir algı var genel olarak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...